سه‌شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ |۱۶ محرم ۱۴۴۶ | Jul 23, 2024
کد خبر: 1163708
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۵
وحیدی

حوزه/ وزیر کشور با بیان اینکه انتخابات پیش رو تجلی مردم سالاری دینی است، گفت: امیدواریم در این رویداد ملی همانند انتخابات قبلی که با مدیریت و تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی به خوبی پشت سر گذاشته شد، شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه و در امنیت باشیم.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، احمد وحیدی، روز چهارشنبه در بیست و هفتمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان و روسای فراجا، با بیان اینکه فراجا سازمانی انتظامی و امنیتی و در عین حال سازمانی فرهنگی، اجتماعی و مردمی است، گفت: مجموعه انتظامی کشور حافظ ارزش ها و حامی گسترش فضائل اخلاقی در کشور است.

وی با بیان اینکه حادثه تلخ هجران جمعی از نخبگان و برجستگان کشور به ویژه رئیس جمهور محبوب و مردمی برای همه مردم بسیار و سخت و دردناک بود، افزود: از دست دادن چنین شخصیتی بار سنگینی را برای کشور همراه داشت؛ فهرست خدمات و اقدامات صورت گرفته توسط این شهید نشان می دهد که کشور در این مدت کوتاه مسئولیت او، در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته بود.

وزیر کشور ادامه داد: شخص رئیس جمهور شهید در این مدت کوتاه مسئولیت، از بخش های مختلف مجموعه انتظامی بازدید کرده بود و از نزدیک با ماموریت های این سازمان آشنایی کامل داشت.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: دشمنان از مدت ها پیش به دنبال القای جدایی میان مسئولان و مردم بودند که همگی مشاهده کردیم که در تشییع این شهدای بزرگوار همبستگی با نظام و رهبری و مسئولان مشخص شد.

وی ادامه داد: این حضور مردم برای فراجا به عنوان عنصر تامین کننده امنیت و نظم بخشی بسیار حائز اهمیت بود و جا دارد از اقدامات همکاران خود در مجموعه فراجا تشکر کنم.

وحیدی با بیان اینکه فراجا نهادی انقلابی و در بطن مردم است اظهار داشت: این نیروی خدوم امروز مورد اعتماد مردم است و در تبیین بسیاری از مسائل حضوری پر رنگ دارد .

وزیر کشور تصریح کرد: امروز فراجا به نوعی عادت به انجام اقدامات بزرگ دارد و این امر برای فراجا یک دستاورد محسوب می شود و در بسیاری از ماموریت ها این آزمون بزرگ را به درستی پشت سر گذاشته است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha