چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ |۱۷ محرم ۱۴۴۶ | Jul 24, 2024
تصاویر / دیدار دکتر جلیلی با آیت الله العظمی نوری همدانی

حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کردند: هیچ شخص خاصی را معین نمی‌کنم و نام نمی‌برم، اما توصیه می‌کنم فردی را انتخاب کنید که متدین، متخصص، متعهد، انقلابی و دنبال کننده افکار و خط امام راحل «رحمت الله» و رهبری معظم انقلاب باشد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله نوری همدانی در پاسخ سؤال عده‌ای از فضلای حوزه علمیه پیرامون انتخابات ریاست جمهوری تصریح کردند: اینجانب هیچ شخص خاصی را معین نمی‌کنم و نام نمی‌برم؛ اما توصیه می‌کنم فردی را انتخاب کنید که متدین، متخصص، متعهد، انقلابی و دنبال کننده افکار و خط امام راحل «رحمت الله» و رهبری معظم انقلاب باشد. قدرت ارتباط با دنیا، مدافع مظلومان و در رأس همه، خدمت و محبت‌ به مردم را سرلوحه کار قرار دهد.

متن پاسخ معظم له
«بسم الله الرحمن الرحیم»

بدون تردید زمانی که در آن واقع هستیم دارای شرائط خاصی است و از آنجا که علمای محترم باید زمان شناسی سرلوحه کارشان باشد «الْعَالِمُ بِزَمَانِهِ لَا تَهْجُمُ عَلَیْهِ اللَّوَابِسُ» اینجانب با تشکر از این احساس مسئولیت شما فرزندان عزیزم، به عرض محترم می‌رساند که اینجانب هیچ شخص خاصی را معین نمی‌کنم و نام نمی‌برم، اما توصیه می‌کنم فردی را انتخاب کنید که متدین، متخصص، متعهد، انقلابی و دنبال کننده افکار و خط امام راحل «رحمت الله» و رهبری معظم انقلاب باشد. قدرت ارتباط با دنیا، مدافع مظلومان و در رأس همه، خدمت و محبت‌ به مردم را سرلوحه کار قرار دهد، و هریک از کاندیداهای محترم و طرفداران آنها دقت داشته باشند اخلاق را در کار خود اصل قرار دهند. هرگونه تخریب، تهمت، افترا و ایجاد اختلاف و ناامیدی جایز نمی‌باشد، و إن‌شاءالله شما فضلای محترم با این مشخصه‌ها همه مردم بزرگوار را به حضور در این انتخابات دعوت‌ نموده و بار دیگر دشمنان را ناامید گردانید.

توفیق همگان را از خداوند متعال خواستارم.

حسین نوری همدانی
۱۴۰۳/۳/۲۵

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • اسلام IR ۰۵:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
    0 1
    این ویژگی ها ،یعنی فقط جلیلی