سه‌شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ | May 26, 2020
دیدار آیات عظام مکارم شیرازی و مظاهری

حوزه/ حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی، صبح روز جمعه با حضور در بیت حضرت آیت‌الله مظاهری، با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری«حوزه» از اصفهان، حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی، صبح روز جمعه با حضور در بیت حضرت آیت‌الله مظاهری، با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار صمیمانه، حضرات آیات پیرامون برخی از مسائل مهمّ حوزه‌های علمیّه و کشور، گفتگو و تبادل نظر کرده و با تأکید بر ضرورت اهتمام هرچه بیشتر به ارتقاء ابعاد علمی و معنوی روحانیّت، توجّه هرچه بیشتر به فقه سنّتی و تربیت مجتهدان آگاه و زمان شناس به عنوان سرمایه‌ها و ذخائر آیندۀ حوزه‌های علمیّه را خاطر نشان کردند.

تأکید بر موضوع ترویج علمی و فرهنگی معارف والای اهل بیت عصمت و طهارت«علیهم‌السّلام» و ضرورت مواجهه فکری و برنامه‌ریزی شده با دشمنان تشیّع و فرقه‌های انحرافی از دیگر نکات مطرح شده در دیدار این دو مرجع تقلید بود.

در این دیدار صمیمانه، همچنین حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی با یادآوری پیشینۀ درخشان حوزۀ علمیّۀ اصفهان از اهتمام و مجاهدت حضرت آیت‌الله مظاهری در احیاء و رونق بخشیدن به این حوزۀ بزرگ تجلیل نمودند.

حضرت آیت‌الله مظاهری نیز با تشکّر از حضور و اظهار محبّت صمیمانۀ حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی و تجلیل از جایگاه ممتاز و تأثیرگذار ایشان بر حوزه‌های علمیّه و جهان اسلام، برای طول عمر همراه با سلامت و عزّت ایشان دعا کردند.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =