پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ | Apr 15, 2021
حجت الاسلام محمدحسن زمانی

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین زمانی با بیان این که سادگی و فریب برخی دولت مردان موجب گستاخی ترامپ شد گفت: صلابت، اقتدار و شفافیت مواضع رهبری نظام،حوزه های علمیه، مسئولین انقلابی نظام نشان داد، تعداد اندک گروه های ساده لوح،‌ نمی تواند تصمیم گیرنده باشد و دراین رابطه ناچارند با نظام، رهبری انقلاب، حوزه های علمیه، مردم همراهی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن زمانی در حاشیه «تجمع بزرگ حوزویان در محکومیت اظهارات شیطان بزرگ و حمایت از نظام اسلامی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری«حوزه»،‌با تاکید بر این که در برابر دولت مردان آمریکا ازسوی ملت،مسئولین و نظام جمهوری اسلامی دارای دو رویکرد می باشد، گفت: اولین رویکرد تفکر مقاومت و پیشبرد اهداف انقلاب در جهان است که نظر اکثر ملت ایران، مسئولان و رهبر معظم انقلاب می باشد.

مسئول دفتر اجتماعی سیاسی حوزه های علمیه افزود: براساس رویکرد مقاومت، مسئولین نظام به دنبال تحقق این مسئله هستند که بتوانند اندیشه اسلام ناب و سلطه ستیزی را درکل جهان گسترش دهند و همه ملت ها را علیه ظلم و ستم و استعمار بشورانند تا به استقلال و عزت برسند.

وی عنوان کرد:رویکرد دومی هم از ناحیه بعضی مسئولان نظام نسبت به معاندین احساس می شود و آن سادگی و فریب خوردن است.

عضو هئیت علمی جامعه المصطفی العالمیه اظهار داشت:این رویکرد دوم روزنه ای ایجاد کرد تا دشمن احساس کند، می تواند فریب دهد و با لبخند های مصنوعی می تواند ایجاد اعتمادکند،چنانچه در چهار  دهه انقلاب بعضی دولت مردان این گونه فریب خوردند و سادگی نشان دادند.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی با بیان اینکه سخنان اخیر ترامپ نیز دلیل بر همین سادگی و فریب خوردن برخی دولت مردان است،تا شاید بتوان از طریق نفوذ در بعضی مسئولین، فرنفوذ در همه ملت ایران را گسترش دهند و مردم و نظام اسلامی را وادار به همراهی با آمریکا کند. افزود: این روزنه ها باعث شد رئیس جمهور آمریکا اقدام به سخنرانی، تهدید و فریب کند.

مسئول دفتر اجتماعی سیاسی حوزه های علمیه افزود: اما صلابت، اقتدار و شفافیت مواضع رهبری نظام،حوزه های علمیه، مسئولین انقلابی نظام نشان داد، تعداد اندک گروه های ساده لوح،‌ نمی تواند تصمیم گیرنده باشد و در این رابطه ناچارند با نظام، رهبری انقلاب، حوزه های علمیه، مردم همراهی کنند.

40/313

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8