جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 7, 2021
قرآن

حوزه/ مدیر تالار گفت وگوی قرآن پویان گفت: برای اولین بار در ایران دوره آموزشی قرآن در تلگرام برگزار می شود و مخاطبان طی ۲ ماه به فهم عمومی از قرآن می رسند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، سید کاظم فرهنگ، در حاشیه یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، در مصلای امام خمینی(ره) تهران، با اشاره به این که سایت قرآن پویان در زمینه تفسیر و فهم قرآن توانسته از سال 91 تا کنون اقدامات موثری در این زمینه در جامعه بردارد، گفت: هدف از راه اندازی سایت قرآن پویان با آدرس www.qurarnpuyan   گسترش فهم عمومی از قرآن است، ضمن اینکه مطالب این سایت به صورت ترتیب سوره و ترتیب موضوعی ارائه شده است. همچنین شعار این تالار گفت وگو و کانال تلگرامی، تدبر در قرآن، تعقل در شریعت با عمومی سازی فهم و عمل به قرآن است.

مدیر تالار گفت وگوی قرآن پویان ادادمه داد: تاکنون بیش از 4 میلیون از سایت تالار گفت وگوی قرآن پویان بازدید کرده اند، ضمن این که هم اکنون به صورت میانگین بیش از 40 هزار بازدید داریم.

وی تصریح کرد: در برخی موضوعات در جستجوهای گوگل رتبه اول را در اختیار داریم. ضمن این که تحقیق موضوعی در قرآن، وظایف اجتماعی مسلمانان نکات کلیدی این جستجو است.

فرهنگ با اشاره به این که کانال تلگرامی @qurarnpuyan  مطالب تفسیری و عمومی دارد، در توضیح بیشتر اظهار داشت: دوره آموزشی تلگرامی ویژه ای درباره روش فهم قرآن برگزار کردیم که در عرض 2 ماه با بیانی ساده افراد می توانند فهم مناسبی از قرآن را داشته باشند. ضمن اینکه فایل های صوتی برای آنها ارسال می شود و سپس آنها با تمرین این مفاهیم و ارائه به اساتید می توانند تاییده دریافت کنند.

مدیر تالار گفت وگوی قرآن پویان گفت: فایل اکسل قرآن به ترتیب نزول و مصحف فعلی با ترجمه استاد فولادوند جهت دانلود رایگان در اختیار قرآن پژوهان و مخاطبان قرار گرفته است.

وی در پایان گفت: تفاسیر موجود در سایت تالار گفت وگوی قرآن پویان، تفسیر المیزان و الفرقان است. همچنین نظرات مختلف موضوعی مفسرین قرآن پژوهان را جمع آوری کرده و به مخاطب عرضه می کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8