دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ | Sep 28, 2020
بازدید حجت الاسلام سید احمد صافی از مرکز تراث الانبیا

حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد صافی تولیت حرم مطهر حضرت عباس(ع) از مرکز مجازی پژوهش های حوزوی تراث الانبیا در نجف اشرف بازدید کرد و در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفت.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد صافی تولیت حرم مطهر حضرت عباس در راستای بازدید از مراکز و مؤسسات وابسته به حرم مطهر از مرکز مجازی پژوهش های حوزوی تراث الانبیا در نجف اشرف بازدید کرد و در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفت.

در این بازدید شیخ حسن ترابی مسئول و جمعی از کارمندان این مرکز از حجت الاسلام صافی استقبال کردند.

شیخ ترابی گفت: این بازدید در راستای اهتمام تولیت محترم حرم حضرت عباس(ع)  به فعالیت های مؤسسات وابسته به حرم مطهر صورت می گیرد تا در جریان فعالیت ها و برنامه های حال و آینده این مرکز قرار بگیرد و چالش ها و موانع پیش رو شناسایی و برداشته شود.

وی افزود: در این دیدار چشم اندازهای فعالیت مرکز تراث الانبیا و مهم ترین برنامه های الکترونیک(مجازی) کنونی آن مورد بررسی قرار گرفت و علاوه بر این اقدامات لازم برای بهبود و پیشرفت فعالیت های این مرکز نیز مورد بحث قرار گرفت تا این مرکز بتواند به پیشرفت لازم در زمینه بهبود آموزش حوزوی در فضای مجازی بپردازد.

حجت الاسلام و المسلمین صافی در این بازدید گفت: اهمیت این مرکز به خاطر نشر علوم و معارف اهل بیت علیهم السلام در میان تمام اقشار مردم به ویژه کسانی است که نمی توانند به صورت حضوری تحصیلات حوزوی را در حوزه علمیه نجف اشرف دنبال کنند و جنبه دیگر اهمیت آن نیز به خاطر جایگاه ویژه حوزه علمیه نجف اشرف در مواجهه با شبهات دینی است و از این رو تمام کارکنان و دست اندرکاران این مرکز باید با اخلاص و آگاهی کامل در این راه گام بردارند.

مرکز تحصیلات مجازی حوزوی تراث الانبیا تجربه ای موفق در زمینه تحصیلات مجازی حوزوی است که طلاب مرد و زن از نقاط مختلف جهان دروس مختلفی همچون فقه، اعتقادات، معارف قرآن کریم، احکام تلاوت و تجوید، زبان عربی و منطق را در آن فرا می گیرند و در دوره های فقهی مختلف شرکت می کنند و از سوی دیگر امکان مباحثه و ارتباط میان طلاب و اساتید نیز در این مرکز مجازی فراهم است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8