دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ | May 25, 2020
 حجت الاسلام والمسلمین مقصود علی دومکی

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مقصود علی دومکی در واکنش به تایید صلاحیت رهبران گروهای افراطی پاکستان در انتخابات پارلمانی این کشور گفت: کمیسیون انتخاباتی کشور با دادن مجوز به این افراد که وابسته به گروهک های غیرقانونی هستند خیانت بزرگی به خون شهدای این کشور کرده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین مقصود علی دومکی دبیرمجلس وحدت مسلمین ایالت سند در واکنش به تائید صلاحیت رهبران گروهای افراطی پاکستان در انتخابات پارلمانی این کشور گفت: کمیسیون انتخاباتی کشور با دادن مجوّز به این افراد که وابسته به گروهک های غیرقانونی هستند و ارتش، پلیس، مساجد، حسینیه ها و مراکز عمومی را هدف حملات خود قرار دادند، خیانت بزرگی به خون شهدای این کشور کرده است.

دبیرمجلس وحدت مسلمین ایالت سند تایید صلاحیت افراد وابسته به گروهکهای غیرقانونی برای شرکت در انتخابات پارلمانی را علامت سوالی برعملکرد کمیسیون انتخابات خواند و گفت: این سردمداران تروریست ها و همکاری کنندگان با تروریسم با ورود به پارلمان تروریسم را ترویج خواهند داد و در کشور تفرقه مذهبی، قتل و غارتگری را بار دیگر ترویج خواهند داد.

وی خواستار رد صلاحیت این افراد وابسته به گروهک های غیرقانونی شد و اظهار داشت: رئیس دیوان عالی کشور و سایر نهادهای اثر گذار کشور مانع حضور این افراد در انتخابات شوند.

دبیرمجلس وحدت مسلمین ایالت سند ادامه داد: تأیید صلاحیت این تروریستهای وابسته به گروهک های غیرقانونی، اهمیت و جایگاه سازمانها و نهادهای اثرگذار کشور را آشکار کرد که در پیاده کردن نقشه راه ملی چقدر مسئولیت دارند. اکنون فهمیدن این مطلب خیلی مشکل نیست که چرا در این کشور تفکّر تکفیری و تروریسم از بین نمی رود.

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =