جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ |۴ رجب ۱۴۴۱ | Feb 28, 2020
 دیدار اساتید و پژوهشگران مقیم آلمان با حضرت آیت الله علوی گرگانی

حوزه/ اسلام را تجسم انسانیت و عقلانیت می‌دانم و اخلاق همسرم موجب شد که من به مکتب تشیع تشرف پیدا کنم.

به گزارش خبیرگزاری «حوزه»، حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار دکتر حمید رضا یوسفی از اساتید و پژوهشگران مقیم آلمان به همراه همسرشان خانم اینا براون یوسفی از اساتید حاضر در آلمان، که در دفتر معظم له در قم برگزار شد، با اشاره به آیه شریفه « ان الله مع الذین اتقوا و الذین هم محسنون»  گفتند: توجه و آگاهی شما به اهل بیت(علیهم السلام) و حقانیت این دین علامت سعادت شما است . خداوند در قرآن وعده داده است که من با انسانهای با تقوا هستم. کسانی که واجبات الهی را انجام داده و محرمات را ترک می کنند و حقوق مردم را رعایت می کنند.

ایشان در ادامه با نقل روایتی از امام هادی(علیه السلام) و ملاقات عبد العظیم حسنی(سلام الله علیه) با ایشان، افزودند: خداوند برای ایشان دعا فرمود و ایشان را به ثبات قدم در راه دین دعوت کردند و همین ثبات قدم موجب کمال و رفعت درجه ایشان شد.

معظم له بیان داشتند: باید همیشه از خداوند تبارک و تعالی توفیق عمل طلب کنیم و در همه احوال با محسنین و علما باشیم و پیرو کسانی باشیم که هدایت الهی دارند.

دکتر حمید رضا یوسفی از اساتید و پژوهشگران مقیم آلمان نیز در ابتدای این دیدار ضمن ابراز خرسندی از دیدار با حضرت آیت الله علوی گرگانی بیان داشت: صدای گفتمان تشیع حقیقی می بایست به شکل صحیح در اروپا و آلمان شنیده شود و من با تمام وجود و علاقه ام به مکتب اهل بیت علیهم السلام، برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنم.

اینا براون یوسفی همسر دکتر حمید رضا یوسفی از اساتید حاضر در آلمان، نیز در سخنانی ضمن ابراز خوشحالی خود از حضور در شهر قم، اظهار کرد: اسلام را تجسم انسانیت و عقلانیت می‌دانم و اخلاق همسرم موجب شد که من به مکتب تشیع تشرف پیدا کنم.

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =