یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | May 31, 2020
علی العربی

حوزه/ قاری قرآن مصری که چندی پیش قرآن را به همراه موسیقی خوانده بود در تلویزیون مصر از امت اسلامی عذرخواهی کرد و متعهد شد این اشتباه را تکرار نکند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه، چندی پیش خبر قرائت قرآن همراه با موسیقی در مصر در رسانه ها منتشر شد که با واکنش تند علمای الازهر نیز روبرو شد.

اکنون علی العربی که این عمل را مرتکب شده بود در گفتگو با تلویزیون مصر از الازهر و تمام امت اسلام به خاطر قرائت قرآن همراه با موسیقی عذرخواهی کرد و گفت: این یک اشتباه بود که از من سر زد و اکنون از الازهر و تمام مردم عذرخواهی می کنم و قول می دهم بار دیگر این اشتباه تکرار نشود.

وی افزود: من به اشتباهم اعتراف می کنم و آماده هرگونه مجازات در این زمینه هستم و البته اشتباه عیب نیست، اما ما باید از اشتباهات خود درس بگیریم.

یکی از حاشیه های مربوط به این اتفاق نیز این بود که العربی هنگام قرائت قرآن به همراه موسیقی لباس ویژه طلاب الازهر را بر تن داشت و همین باعث شد برخی گمان کنند او دانش آموخته الازهر است. وی در این زمینه اعلام کرد لباس الازهر را در شب هایی که برنامه قرائت دارد می پوشد، اما دانش آموخته الازهر نیست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =