یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ |۴ شعبان ۱۴۴۱ | Mar 29, 2020
نخستین گردهمایی فارغ‌التحصیلان مکتب توحید

حوزه/ نخستین گردهمایی پیشکسوتان و فارغ‌التحصیلان مکتب توحید در آستانه شهادت شهید قدوسی(ره)، مؤسس این مرکز علمی حوزوی بانوان برگزار می‌شود.

به گزارش  خبرگزاری«حوزه»، حجت‌الاسلام‌حسین تهرانی با بیان این مطلب عنوان کرد: در آستانه شهادت شهید قدوسی(ره)، نخستین گردهمایی پیشکسوتان و فارغ التحصیلان مکتب توحید که در محضر شهید آیت الله قدوسی(ره) تحصیل کردند، از سوی اداره دانش‌آموختگان معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی اظهار داشت: در این مراسم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین طباطبایی(زیدعزه) مدیر اسبق جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها و بیش از صد نفر از فارغ التحصیلان حضور خواهند داشت.

حجت‌الاسلام‌ تهرانی با بیان اینکه حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی، مدیر جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها از سخنرانان این مراسم است، افزود: در این مراسم، همسر شهید قدوسی(ره) و دو نفر از پیشکسوتان به بیان خاطره و تجارب خود می‌پردازند.

وی تصریح کرد: این مراسم روز جمعه ۱۶ شهریورماه ساعت ۸ تا ۱۰ در آمفی تئاتر زیرزمین ساختمان شهید بهشتی(ره) برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی یادآور شد: مکتب توحید یکی از مراکز تحصیل بانوان طلبه در قم بود که پیش از پیروزی انقلاب اسلامی از سوی مرحوم آیت‌الله قدوسی(ره) و آیت‌الله شرعی(ره) تأسیس شد که پس از راه‌اندازی جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها به فرمان حضرت امام خمینی(ره)، به این مؤسسه علمی حوزوی ملحق شد.

حجت‌الاسلام‌ تهرانی در پایان تصریح کرد: حضور پیشکسوتان و فارغ‌التحصیلان مکتب توحید در این مراسم، مایه امتنان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =