یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 24, 2021
آیت الله سیفی مازندرانی

حوزه / استاد دروس خارج حوزه علمیه قم خطاب به نمایندگان مجلس ابراز داشت: امروز فیضیه ی قم این دژ مستحکم و حصن حصین اسلام ناب و قلب تپنده ی انقلاب و فقهای بصیر و انقلابی آن حمایت قاطع خود را از مواضع انقلابی و نورانی شما اعلام می دارد، و ریشه کن نمودن فساد اقتصادی و مبارزه با دسیسه های داخلی و خارجی ، امنیتی و دفاعی ، و نقشه های شوم استعماری ، فرهنگی و سیاسی را از شما توقع دارند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، آیت الله سیفی مازندرانی از اساتید دروس خارج حوزه علمیه قم طی پیامی خطاب به نمایندگان مجلس ابراز داشت:

متن کامل این پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

سلام بر نماینده با ایمان و شجاع و انقلابی شهر خون و قیام شهر اجتهاد و بصیرت ، مهد انقلاب اسلامی ایران قم مقدسه (علی مشرّفها التحیه و الثناء) حجت الاسلام و المسلمین ذوالنور(زیدعزه).

و درود خدا بر سایر نمایندگان با بصیرت و انقلابی مجلس شورای اسلامی.

به راستی شما با بیان حق و بر ملا کردن منشا فساد اقتصادی و مطالبه ی بر حق ملت مومن و شجاع و انقلابی ایران جایگاه واقعی مجلس انقلابی را برای جهانیان به نمایش گذاشتید.

امید است چنین مواضعی را در باره ی حقوق های نجومی و برجام بدفرجام و سایر بی عدالتی های برخی کارگزاران ، و معاهده ی FATF و نقشه های شوم استعماری سران استکبار اتخاذ کنید تا ملت با ایمان و مظلوم ایران و دلباختگان این انقلاب مقدس و امیدواران به آینده ی مبارک آن همچنان نظاره گر لطمات جبران ناپذیر بر این شجره طیبه نباشند.

امروز فیضیه ی قم این دژ مستحکم و حصن حصین اسلام ناب و قلب تپنده ی انقلاب و فقهای بصیر و انقلابی آن حمایت قاطع خود را از مواضع انقلابی و نورانی شما اعلام می دارد، و ریشه کن نمودن فساد اقتصادی و مبارزه با دسیسه های داخلی و خارجی ، امنیتی و دفاعی ، و نقشه های شوم استعماری ، فرهنگی و سیاسی را از شما توقع دارند.

و توفیق روز افزون شما را در دفاع از حریم ارزشهای انقلاب و حراست از خون پاک شهدا و عمل به وصایای نورانی امام راحل عظیم الشان و حرکت در خطّ ولایت و پیروی از رهنمودهای حکیمانه ی مقام معظم رهبری را از خداوند متعال مسئلت دارند.

و شما ای سربازان امام عصر (عج) وعده ی حق پروردگار پیوسته نصب العین تان باشد که فرمود: ( ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکه الاّ تخافوا و لاتحزنوا ) و نیز فرمود:( و اءن لو استقاموا علی الطریقه لاءسقیناهم ماء غدقا).

در خاتمه با تشکر از مواضع انقلابی رئیس محترم قوّه قضائیه ، از ایشان انتظار می رود همچنان با مفسدان اقتصادی در هر مقام و منصبی و از هر قشری برخورد قاطع نمایند.

ششم شهریور ۱۳۹۷

برابر ۱۶ ذی الحجه الحرام ۱۴۳۹

حوزه علمیه قم

علی اکبر سیفی مازندرانی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8