چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ | Jul 8, 2020
کرسی

دبیر اجرایی کرسی های آزاداندیشی حوزه علمیه اصفهان گفت: کرسی آزاداندیشی «تمدن زایی یا تمدن سازی؟» توسط دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و با همکاری گروه فرهنگی تبلیغی متا (مطالعات تمدن اسلامی) برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اصفهان، به نقل از  روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شفیعیان گفت: موضوع تمدن از جمله موضوعات روز است که هم در بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری به آن اشاره شده و هم در بین اندیشمندان اسلامی امروز جزء مباحث جدی است که لازم است جلسات عالمانه متعددی در خصوص آن برگزار شود. همچنین یکی از موضوعاتی که در دبیرخانه کرسی های آزاد اندیشی حوزه علمیه اصفهان در سال جاری مورد توجه واقع خواهد شد موضوع تمدن نوین اسلامی است.

وی افزود: ارائه کننده بحث دکتر عطاءالله بیگدلی، ناقد دکتر اصغر منتظر القائم و داور کرسی حجت الاسلام دکتر متولی امامی خواهند بود.

دبیر اجرایی کرسی های آزاداندیشی حوزه علمیه اصفهان در پایان گفت: این برنامه روز پنجشنبه 10 مرداد ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات مقبره علامه مجلسی(ره) ویژه طلاب، دانشجویان و عموم علاقه مندان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است از سال 1391 تا پایان 1397 بیش از 140 کرسی آزاداندیشی در مدارس و مراکز حوزوی برادران و خواهران استان اصفهان برگزار شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8