شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 6, 2020
شکایت از خرابکاری در یک قصابی اسلامی در کنتیکت

حوزه/ یک قصابی «حلال» در بلومفیلد در ایالت کنتیک، اخیرا با حمله اسلام هراسان مواجه شده و افراد ناشناس شبانه با اسپری سیاه رنگ بر دیوار این فروشگاه شعارهای ضداسلامی نوشته اند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از nbc، یک فروشگاه قصابی «حلال» در شهر بلومفیلد واقع در ایالت کنتیکت آمریکا روز گذشته با شعارنویسی های ضدمسلمانی مواجه شد.

پلیس گفت روز چهارشنبه به خاطر شکایت از خرابکاری در یک فروشگاه اعزام شده است. فروشگاه طیور زنده «صبا»، یک قصابی اسلامی در شهر بلومفیلد می باشد که روز گذشته به آن حمله شده و خرابکاران با اسپری سیاه رنگ شعارهای ضداسلامی چون «مسلمان به خانه ات برگرد» بر روی آن نوشته اند.

طارح ریچارد آوادی مدیر اجرایی شورای روابط اسلامی آمریکایی (کایر)، شعبه کنتیکت در بیانیه ای گفت: ما از شعارنویسی های دیوار و برخوردهای نفرت محور در این قصابی ابراز انزجار می کنیم.

وی افزود: ما به دلیل داشتن پیشینه ها و میراث متنوع به عنوان یک کشور متحد عملکرد بهتر و کارآمدتری خواهیم داشت و هر کس که تصور می کند که تعصب کورکورانه در جامعه امروز ما قابل قبول است باید هم پیمانی خود را با ملت بزرگ ما زیر سئوال ببرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =