دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 17, 2021
سردارعلی فدوی

حوزه/ جانشین فرمانده سپاه گفت: دشمنان انقلاب اسلامی خیلی زود فهمیدند که حتی فکر اینکه به جمهوری اسلامی تعرض کنند، شدنی نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از مشهدمقدس، سردار علی فدوی، صبح امروز جمعه(25 مردادماه) در دومین روز از دومین همایش بین المللی فعالان اربعین حسینی که در تالار قدس کتابخانه مرکزی حرم امام رضا(ع) برگزار شد، اظهارکرد: رئیس جمهور آمریکا رسما اعلام کرد که ما و همه متحدان آمریکا خواستیم در سوریه تحول به وجود بیاوریم، ولی نتوانستیم چون ایران نمی خواست.

جانشین فرمانده سپاه تصریح کرد: باید مواظب باشیم که وسوسه‌های این شیطان بزرگ نتواند بر ما تاثیری داشته باشد و این یعنی تقوا، مواظبت کردن در تمامی زمینه ها.

سردار فدوی یادآور شد: ما چون درون انقلاب اسلامی هستیم خیلی از اقتدار و پیشرفت را درک نمی کنیم، اما دشمنان ما و افرادی که بیرون هستند این پیشرفت و اقتدار را می بینند، هیچ کشوری نمی تواند حتی به این فکر کند که با آمریکا وارد جنگ شود، الا جمهوری اسلامی ایران.

وی خاطرنشان کرد: هشت سال جنگ بین ایران و عراق در میان بود، وقتی تمام خباثت‌ها تمام شد، دل‌های این دو ملت آنچنان با هم متحد شد که دیگران نمی توانستند تشخیص دهند اینها ایرانی هستند یا عراقی و این محبت از محبت امام حسین(ع) نشأت می گیرد.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: خدا را شکر که قوت و حقانیت و برکت انقلاب اسلامی آنقدر قوی است که هر روز یک ملت را زیر پر و بال خود قرار می دهد و ما به این عظمت افتخار می کنیم.

وی اظهار کرد: در تاریخ هم می خوانیم که از نجف به کربلا هم در اربعین پیاده می رفتند، اما افرادی که معرفت داشتند کم بودند و فقط برخی از علما بودند.

این مقام مسئول نظامی افزود: این عنایتی که نصیب شیعیان، غیر شیعیان و مسلمانان و حتی غیر مسلمانان شده را باید قدر بدانیم و با جدیت در این مراسم شرکت کنیم.

سردار فدوی تصریح کرد: هرچقدر بیشتر می‌توانیم خودمان را نسبت به حضور در این مسیر و شرکت در راهپیمایی اربعین قرار دهیم.

جانشین فرمانده سپاه تاکید کرد: هر سال انقلاب اسلامی در جایگاهی بلندتر و والاتر از سال قبل قرار می گیرد و دشمنان این اقتدار را می فهمند و می بینند.

انتهای پیام  313/17

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8