دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ |۱۹ صفر ۱۴۴۳ | Sep 27, 2021
حجت الاسلام برقراری

حوزه/ حجت الاسلام برقراری گفت: مدیری موفق است که مانند مردم عادی زندگی کند و حامی جامعه محروم باشد و خود را جدای از مردم نداند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در همدان حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری، ظهر امروز در شورای اداری شهرستان ملایر با تسلیت فرارسیدن ماه محرم، گفت: این ماه بهترین زمان و فرصت برای  شناخت فلسفه عاشورا و تبیین آن در جامعه است.

وی افزود: آنچه در این ایام ضروری و لازم است، حفظ حرمت این ماه در هیئت ها و مراسم هایی است که برگزار می شود.

امام جمعه ملایر، مسئولیت در نظام اسلامی را امانتی از طرف خداوند دانست و ابراز داشت: روزی که مدیری مسئولیتی را می پذیرد باید بداند که این امانتی است که نباید تحت تاثیر برخی افکار قرار گیرد و در مسیر خدمت به مردم به خوبی به وظایف خود عمل کنند.

وی تصریح کرد: مدیر واقعی کسی است که خود را موظف به عمل در چارچوب قانون کند و در مدت زمان مسئولیت خود هادی مردم و در خدمت مردم باشد.

حجت الاسلام برقراری با تاکید بر این که مدیر نباید به میز خود عادت کند، اظهار داشت: مدیری موفق است که مانند مردم عادی زندگی کند و حامی جامعه محروم باشد و خود را جدای از مردم نداند.

امام جمعه ملایر، حرکت در مسیر ولایت و رهبری را زمینه ساز حل مشکلات عنوان کرد و گفت: تا زمانی که  در مسیر ولایت باشیم هیچ گاه دشمن به اهداف خود نخواهد رسید و روز به روز ناامید تر خواهد شد.

وی در ادامه امر به معروف را یک وظیفه همگانی دانست و ابراز داشت: حجاب نماد دین است و به همین دلیل امروز دشمن حجاب بانوان را نشانه گرفته است و به دنبال ترویج بی حجابی در جامعه است بنابراین برای مقابله با آن نیازمند کار فرهنگی بیشتری در بین مردم هستیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8