یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ | Jul 12, 2020
آستان مقدس کاظمین

حوزه/ آیت الله سید محمدعلی شیرازی از علمای مشهد مقدس در جریان سفر به عراق به زیارت حرم مطهر کاظمین علیهما السلام مشرف شد و با حیدر حسن الشمری تولیت این آستان مقدس دیدار کرد.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری حوزه آیت الله سید محمدعلی شیرازی از علمای مشهد مقدس در جریان سفر به عراق به زیارت حرم مطهر کاظمین علیهما السلام مشرف شد و با حیدر حسن الشمری تولیت این آستان مقدس دیدار کرد.

تولیت آستان مقدس کاظمین در این دیدار گزارشی از خدمات رسانی به زائران و ایجاد فضای معنوی مناسب در حرم مطهر و برنامه توسعه حرم مطهر ارائه کرد.

آیت الله شیرازی نیز در این دیدار به مسئولیت بزرگی که توسط آیت الله سیستانی بر دوش تولیت این آستان مطهر گذاشته شده اشاره کرد و تاکید کرد: مدیریت آستان مقدش کاظمین و بخش های مختلف آن مسئولیتی بزرگ و خطیر است.

وی همچنین با اشاره به اهمیت توجه داشتن به فعالیت های فرهنگی در حرم مطهر بر ضرورت استفاده از فرصت ماه محرم برای تبلیغ اسلام و نشر آموزه های اهل بیت و فرهنگ صحیح دینی برگرفته از قرآن کریم و سیره اهل بیت(ع) تاکید کرد.

آیت الله شیرازی در ادامه تاکید کرد: البته تمام این فعالیت ها نیازمند توفیق الهی است تا بتوان به بهترین سطح خدمات رسانی به زائران رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8