جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ | Oct 30, 2020
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی

حوزه/ مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه گفت: رئیس قوه قضائیه به همراه یک هیئت عالی قضایی جهت بررسی آخرین مسائل قضایی و حقوقی استان آذربایجان شرقی روز پنجشنبه ۹ آبان به تبریز سفر می کند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تبریز، محمدرضا شهریاری اظهار کرد: حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در چارچوب این سفر با خانواده شهدا، ایثارگران، روحانیون و اقشار مختلف مردم  دیدار و همچنین در جلسه شورای اداری استان شرکت می کند.

شهریاری ادامه داد: در این سفر رئیس قوه قضائیه ضمن دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضایی در جلسه شورای قضایی استان آذربایجان شرقی شرکت کرده و مسائل قضایی این استان را مورد بررسی قرار خواهد داد.

وی افزود: نشست با صنعتگران، تولید کنندگان و نمایندگان اتحادیه های کارگری از دیگر برنامه های رئیس دستگاه قضا در این سفر می باشد.

مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه یادآور شد: تیم های کارشناسی و ارزیابی از چند روز پیش برای بررسی آخرین مسائل و تهیه گزارش های کارشناسی در استان حضور یافته اند و معاونان قوه قضائیه نیز با عزیمت به شهرستان ها، ضمن بررسی آخرین وضعیت قضایی مناطق مختلف استان آذربایجان شرقی، گزارش آن را به رئیس قوه قضائیه تقدیم می نمایند.

در سفر دو روزه هیئت های اعزامی رئیس قوه قضائیه به استان آذربایجان شرقی، مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی ۱۷ شهرستان از سوی مسئولان عالی قضایی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

نظرات

  • IR ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
    0 0
    یاشاسین رئیسی،یاشاسین آذربایجان.
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8