شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | Sep 19, 2020
دختر مسلمان

حوزه/ یک دختر 17 ساله مسلمان که لباس سیاه متعلق به گروه « انجمن اسلامی دانش آموزان» در دبیرستان را به تن داشت، هنگامی که به سرویس بهداشتی رفت مورد حمله قرار گرفت.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از sacbee، در پی حمله به یک دانش آموز مسلمان در محوطه دبیرستانی در شهر ال کگروو واقع در ایالت کالیفرنیای آمریکا، بیش از یکصد تن از دانش آموزان، والدین و مسئولان مدرسه، یک گردهمایی  اعتراضی برگزار کردند.

این تجمع اعتراضی دو روز پس از حمله به یک دانش آموز مسلمان در دبیرستان پلاسانت گروو، برگزار شد. این تجمع همچنین باعث شد تا شهردار، رهبران شورای روابط اسلامی آمریکایی (کایر) و دیگر فعالان اجتماعی نیز حضور یافته و در راهپیمایی هایی از این دانش آموز مسلمان حمایت کنند.

 گفتنی است چهارشنبه گذشته زمانی که صباح الیاس 17 ساله پس از شرکت در یک کلاس خصوصی بیرون می آمد، مورد حمله قرار گرفت. وی که پیراهن مشکی به نمایندگی از « انجمن اسلامی دانش آموزان» در دبیرستان را پوشیده بود به سرویس بهداشتی رفت که یکباره یک فرد که ماسک زده بود او را تعقیب کرده، برسرش فریاد کشیده و یک سطل آب روی سر او خالی کرد.

الیاس گفت: در آن لحظه در شوک بود. چشم هایم به اشک افتاده بودند و بی نهایت احساس حقارت و درد کردم. سپس به سمت پارکینگ رفتم و تا خانه راندم و والدینم را از این حادثه مطلع کردم.

اما والدین نگران الیاس او را تشویق کردند که به مدرسه برگردد و آنچه را در مدرسه برایش اتفاق افتاده به مسئولین آنجا گزارش دهد. پلیس به سرعت در جریان قرار گرفت اما مظنونی در این رابطه دستگیر نشد. هنوز مشخص نیست که فرد مهاجم یکی از دانش آموزان بوده باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8