پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ |۱۵ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 9, 2020
سردار اشتری در دیدار فرمانده کل ارتش

حوزه/ فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با فرمانده کل ارتش با تاکید بر تعمیق تعاملات با هدف تقویت نیروهای مسلح ، گفت: مطابق آخرین نظر سنجی ها، نیروهای مسلح «امین» و مورد «اعتماد» مردم هستند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، سردار حسین  اشتری، فرمانده  نیروی انتظامی، با امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه در ستاد ناجا دیدار و گفت و گو کرد.

سردار اشتری در این دیدار ضمن قدردانی از حضور فرمانده ارتش در ستاد ناجا  اظهار داشت:  تعمیق تعاملات و هماهنگی ها باعث تقویت نیروهای مسلح می شود و قطعا تحقق این مهم، مورد رضایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خواهد بود.

وی با اشاره به ماموریت های گسترده نیروی انتظامی، افزود: در آخرین دیدار با مقام معظم رهبری ایشان فرمودند با توجه به حضور شما در عرصه های مختلف جامعه بایستی این حضور "فعال" و "مثمر ثمر" باشد.

فرمانده نیروی انتظامی به ارائه ۳۰ هزار خدمت از سوی پلیس به مردم اشاره و بیان کرد: پاسگاه ها به عنوان کوچکترین واحد انتظامی در دور افتاده ترین مناطق کشور به عنوان نماینده حاکمیت محسوب شده که علاوه بر ماموریت ذاتی خود یعنی ایجاد نظم و امنیت، خدمات بسیار دیگری به شهروندان ارائه می دهد.

وی با اشاره به حوادث اخیر کشور، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در این حوادث با آمادگی کامل حضور داشت؛ اغتشاشات اخیر متفاوت از گذشته و به صورت پراکنده بود که بحمدالله و به یاری خداوند مدیریت شد که جا دارد از همکاری سایر سازمان ها و دستگاه های امنیتی خصوصا ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کنم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در کنار حوادث تلخ اخیر ما ماموریت های بسیار شیرین و خوبی هم داشتیم که برای بنده و تک تک همکاران فراموش نشدنی است، در ماموریت اربعین  اگرچه به صورت شبانه روزی در مرزها مستقر بودیم اما این ماموریت معنوی باعث تقویت روحیه همه سبزپوشان شد و ان شاء الله عملکردمان مورد رضایت خداوند و آقا اباعبدالله الحسین (ع) نیز قرار گیرد.

وی با اشاره به حضور نیروهای ارتش در ماموریت و راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع)، ادامه داد: حضور برادران عزیز ارتشی در ماموریت اربعین بسیار ملموس و اثر بخش بود.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت های پلیس، عنوان کرد: خداوند را به پاس توفیق خدمت به این مردم شریف شاکریم و امیدواریم که اقدامات مان مورد رضایت خداوند و فرماندهی معزز کل قوا نیز قرار گیرد.

وی گفت: طبق بررسی ها مطابق آخرین نظرسنجی ها  و برآوردها، نیروهای مسلح "امین" و  مورد "اعتماد" مردم هستند و جایگاه خوبی میان آنها دارند که در این بین، نیروی انتظامی حائز رتبه دوم از منظر اعتماد و رضایت عمومی در بین سایر دستگاه ها و سازمان هاست.

سردار اشتری در پایان خاطرنشان کرد: خداوند را به برکت وجود ولایت و رهبری حکیم و فرزانه شاکریم و امید است سربازی لایق و شایسته در رکاب ولایت باشیم.

گفتنی است، رئیس عقیدتی سیاسی ارتش و فرماندهان نیرو های هوایی،دریایی، پدافند هوایی و رئیس مرکز راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در این دیدار سرلشکر موسوی را همراهی می کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =