جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ | May 29, 2020
تصااویر/ آیین نکوداشت آیت الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه  وامام جمعه کاشان

حوزه/ در نکوداشت آیت الله عبدالنبی نمازی با عنوان «مهاجر مجاهد»، بر ضرورت معرفی و تکریم و تجلیل علما و فقها تاکید شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در کاشان، نکوداشت آیت الله عبدالنبی نمازی با عنوان «مهاجر مجاهد» پیش از ظهر امروز با حضور پرشور مردم، مسئولین کشوری، لشکری و حوزوی با پیام تصویری آیت الله العظمی مظاهری، پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سخنرانی آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در اصفهان، در سالن علامه فیض  دانشگاه کاشان برگزار شد.

علی اکبر مرتضایی قهرودی، معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان در آغاز نکوداشت آیت الله نماز، ضمن خیرمقدم به مدعوین گفت: ۱۴ سال حضور آیت الله نمازی در دارالمومنین کاشان و رهنمودهای ایشان، برای مسئولین و مردم همواره راهگشا بوده است.

بیشتر بخوانید:

تجلیل دانشگاه از یک عالم مردمی

وی، با تاکید بر نقش هدایت‌گری و بصیرت افزایی آیت الله نمازی، افزود: تجلیل و تکریم این انسان فرهیخته که در دو سنگر مجاهدت و فقاهت همواره حضور داشته و دارد، اقدامی شایسته و قابل تقدیر است.

به گفته فرماندار شهرستان کاشان، نکوداشت از یک عالم عامل و مجاهد مهاجر تجلیل از همه ارزش‌های انسانی است.

ستارگان پرفروغ و بی غروب در آسمان هدایت

عباس رضایی، استاندار اصفهان نیز در ادامه این آیین با تاکید بر این که علما چراغ‌های درخشان و هدایتگر جامعه هستند، گفت: علما و فقها مظهر خیر و برکت هستند.

استاندار اصفهان با بیان این که عالمان بزرگ ستارگان پرفروغ و بی غروب در آسمان هدایت و نجات هستند، اظهار کرد: علما عناصر نجات جامعه و بشریت از انحراف اند.

سخنرانی آیت الله طباطبایی نژاد نمایندهولی فقیه در اصفهان و حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در بوشهر، پخش پیام تصویری آیت الله  العظمی مظاهری، قرآئت شعر توسط شاعر و مداح اهل بیت (ع)، پخش مستند «مجاهد مهاجر»، رونمایی از کتب، تمبریادبود و سند سه جلدی آیت الله نمازی و تقدیم کتاب «پیام مومنانه» مجموعه مواضع آیت الله نمازی در خبرگزاری رسمی حوزه از دیگر  برنامه های این نکوداشت بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =