جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ |۲۰ شعبان ۱۴۴۵ | Mar 1, 2024
سردار سلیمانی

حوزه/ استاد هادی و تهرانی گفت: شهادت سردار سلیمانی، داغی است که حرارت آن ریشه های ترور دولتی توسط استکبار جهانی را خواهد سوزاند و مرهی بر آلام مستضعفان جهان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، پیام استاد هادوی تهرانی در پی شهادت مظلومانه سردار سرافراز سپهبد قاسم سلیمانی به این شرح است:

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ(آل عمران،169)

شهادت سربازی شجاع، عارفی بی ادعا، سالکی بی تسبیح و رداء در سحرگاه جمعه ای در آستانه شهادت أمّ الأئمة النجباء (علیهم آلاف التحیة و الثناء) قلب هر انسان آشنا با خدا را به درد آورد.

سردار سرافراز سپهبد قاسم سلیمانی به آرزوی دیرین خود رسید و به بارگاه سید الشهداء (علیه آلاف التحیة و الثناء) باریافت و در کنار برادران شهیدش برخوردار از رزق الهی گردید و امت اسلام را داغدار شهادتش کرد.

داغی که حرارت آن ریشه های ترور دولتی توسط استکبار جهانی را خواهد سوزاند و مرهی بر آلام مستضعفان جهان خواهد بود.

بی شک، رزمندگان دلیر مقاومت با صبری قهرمانانه در زیر پرچم ولایت پاسخی درخور به این ترور کور خواهند داد.

اینجانب با قلبی اندوهناک و چشمی اشکبار این مصیبت بزرگ را به حضور آن امام منتظر که صد قافله دل همره اوست (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و مقام عظمای ولایت (دام ظله العالی) و علماء و مراجع ایران و عراق (دامت برکاتهم) و رزمندگان جبهه مقاومت به ویژه سپاه سرفراز قدس و الحشد الشعبی و به تمام خداجویان و حق طلبان و به خانواده های سرداران بزرگ اسلام قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس و تمام همراهان و یاران شهید آن دو اسوه ی جهاد و شهادت، تسلیت عرض می کنم و از خداوند منان برای آنان طلب صبر جمیل و اجر جزیل می نمایم.

و برای آن یاران سفر کرده همراهی با نبی اعظم صلی الله علیه و اله و خاندان پاک آن بزرگوار علیهم السلام در تمام مراحل سیر از عالم ناسوت به لاهوت را خواستارم و رجاء واثق دارم که آن عزیزان که رفتند و دل ما را شکستند، شفیع روزگار سخت برایمان باشند.

والسلام علیهم یوم ولدوا و یوم استشهدوا

مهدی هادوی تهرانی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha