سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 2, 2020
تودیع و معارفه

حوزه/ جلسه معارفه استاد سید علی موسوی‌نژاد رئیس جدید و تودیع حجت‌الاسلام والمسلمین یوسف غضبانی رئیس پیشین مرکز آموزش‌های الکترونیک دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، جلسه معارفه استاد سید علی موسوی‌نژاد رئیس جدید و تودیع حجت‌الاسلام والمسلمین یوسف غضبانی رئیس پیشین مرکز آموزش‌های الکترونیک دانشگاه ادیان و مذاهب در سالن شهید بهشتی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی جعفرطیاری قائم‌مقام ریاست دانشگاه در این جلسه از زحمات حجت‌الاسلام یوسف غضبانی تقدیر کرد و از فعالیت‌هایی او به عنوان فعالیت‌هایی جهادی یاد کرد.

در این جلسه استاد سید علی موسوی‌نژاد رئیس جدید مرکز آموزش‌های الکترونیک نیز ضمن تقدیر از زحمات چند ساله حجت‌الاسلام یوسف غضبانی گفت: با توجه به حساسیت فعالیت‌های این مرکز و عدم دسترسی حضوری دانشجویان با همکاران، دو اولویت باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و آن، نظم و پشتکار و کار جهادی است. باید دانست که این دو نگاه در تضاد با یکدیگر نیستند بلکه مکمل یکدیگرند.

حجت‌الاسلام یوسف غضبانی نیز به ارائه گزارشی از فعالیت‌های مرکز از بدو تأسیس پرداخت و در ادامه گفت: آموزش‌های غیرحضوری به گونه‌ای است که به دلیل عدم حضور دانشجویان، وظیفه ما است که محتوای علمی را به شکل‌های مختلف از جمله کتاب، آموزش اینترنتی، سی‌دی و مانند آن به دانشجو برسانیم.

در پایان این جلسه: حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی جعفرطیاری با تقدیم هدیه‌ای از زحمات حجت‌الاسلام غضبانی تقدیر کرد.

313/32

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =