جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ |۴ رجب ۱۴۴۱ | Feb 28, 2020
حجت الاسلام مصیب خزاعی

حوزه/ امام جمعه درمیان گفت: حضور مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن نه تنها باعث عصبانیت دشمنان خواهد شد بلکه باعث از بین رفتن نقشه‌های شوم آنها می‌شود.

حجت‌‎الاسلام مصیب خزاعی، امام جمعه درمیان استان خراسان جنوبی، در گفت ‌وگو با خبرنگار حوزه در بیرجند، گفت: دشمن به دنبال بهانه تراشی برای عدم حضور مردم در دو صحنه ی پیش رو یعنی، راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات است.

وی افزود: دشمن می‌خواهد به دروغ به مردم القا کند که جمهوری اسلامی برایشان کاری نکرده است، لذا در پی تخریب انقلاب اسلامی است تا مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نکنند.

امام جمعه درمیان با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه ها نقشه های استکبار را نقش برآب کرده اند، عنوان کرد: با توجه به این‌که انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی است، همه در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می کنیم.

وی اظهار کرد: دشمن با توجه به ترور سردار سلیمانی و طرح معامله قرن می‌خواست جبهه مقاومت را تضعیف کند که خوشبختانه نتوانست به اهداف شومی که دارد، برسد.

حجت‌الاسلام خزاعی خاطرنشان کرد: حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع سردار سلیمانی یک رفراندوم بزرگ بود و نشان داد مردم پای انقلاب اسلامی ایستاده اند و آن را دوست دارند.

وی ادامه داد: امروز مردم ما وظیفه دارند برای تشکر از سردار سلیمانی و خدماتی که انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف انجام داده است، در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند.

حجت الاسلام خزاعی در پایان گفت: به دشمنان می‌گوییم از دست ملت ایران عصبانی باشید و با این عصبانیت بمیرید.

انتهای پیام/۲۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =