دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ |۳۰ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 24, 2020
کد خبر: 885926
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
رونمایی از کتاب "روایت پدر خوانده"

حوزه/ «روایت پدرخوانده» به استناد اسناد لانه جاسوسی آمریکا، وضعیت رژیم پهلوی که سرشار از استبداد سیاسی و وابستگی در تمامی عرصه ها به آمریکا بود، را بیان می کند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن در آیین رونمایی از کتاب های «روایت پدرخوانده» و «دانشگاه تراز انقلاب اسلامی» که در دانشگاه جامع امام حسین(ع) برگزار شد، با بیان اینکه بر اساس تدبیر و اندیشه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا راه سعادت جامعه ما قوی شدن است، گفت: ما زمانی قوی می شویم که تولید قدرت براساس ظرفیت های درونی جامعه اتفاق بیفتد؛ زمانی که عالم باشیم و به علوم و فنون زمان مسلط شویم.

وی، رسالت اصلی دانشگاه جامع امام حسین(ع) را پیشگامی در عرصه تولید علم و فناوری‌های جدید عنوان و تأکید کرد: دانشگاه جامع امام حسین(ع) علاوه بر رسالت جهانی شدن در عرصه های علم و فناوری، باید پرچمدار و پیشگام تمدن سازی اسلامی نیز باشد.

فرمانده کل سپاه افزود: دانشگاه تراز انقلاب دانشگاهی است که در لبه مرزهای علم و فناوری قرار داشته و در عین حال به لحاظ فرهنگی، اجتماعی و الگوهای تربیتی دانشگاهی تمدن ساز باشد؛ این رسالت خطیر در کتاب «دانشگاه تراز انقلاب اسلامی» منعکس شده و دانشگاه جامع امام حسین(ع) برای تحقق این هدف بلند برنامه‌ریزی می‌کند.

فرمانده کل سپاه در ادامه اظهار کرد: کتاب دیگر هم «روایت پدرخوانده» است که به استناد اسناد لانه جاسوسی آمریکا وضعیت رژیم طاغوتی پهلوی که سرشار از استبداد سیاسی و وابستگی در تمامی عرصه ها به آمریکا است، را بیان می کند.

وی افزود: این کتاب می تواند مبنایی برای ارزیابی که چرا انقلاب اسلامی شکل گرفت تا کشور را از اسارت طاغوت نجات دهد و به دوران شکوفایی اسلامی که در آن استقلال آزادی و حاکمیت ارزشهای الهی می درخشد برساند، باشد. 

سرلشکر سلامی با تأکید بر اینکه مسیر سختی برای تثبیت استقلال، عزت و سرافرازی این سرزمین طی شده است، گفت: امروز به فضل الهی ایران اسلامی به رغم تمامی توطئه ها و خباثت های دشمنان، در قله های اعتبار، منزلت، شکوه، عظمت و پیشرفت قرار دارد و ملت عزیز ایران در ۲۲ بهمن ماه ثابت کردند که مسیر انقلاب را بی‌هیچ تردیدی با قوت و قدرت ادامه می‌دهند و رهبری عزیز و حکیم و ملت ایران و دین مبین اسلام، بهترین سرمایه ما برای پیشرفت های بزرگ است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =