پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ | May 28, 2020
آیت الله نوری همدانی

حوزه/ مردم ما نشان دادند با توجه به همه مشکلات خصوصاً معیشت و اقتصاد، پایبند نسبت به اصل نظام هستند و تبلیغات شبانه روزی معاندان و دشمنان در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی اثر نداشته است.

به گزارش خبرگزاری حوزه ،متن پیام قدردانی حضرت آیت الله نوری همدانی از ملت ایران درپی امتحان مطلوب انتخابات به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
با استعانت از ذات اقدس حق و توجهات خاصه مولایمان حضرت بقیة الاعظم امام عصر عجل الله تعالی، مردم شریف و متدین و ولایتمدار ایران بار دیگر از امتحان دیگری سربلند بیرون آمده و دشمنان خود را ناامید کردند. مردم ما نشان دادند با توجه به همه مشکلات خصوصاً معیشت و اقتصاد، پایبند نسبت به اصل نظام هستند و تبلیغات شبانه روزی معاندان و دشمنان در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی اثر نداشته است.
همانطور که در سخنان قبل از انتخابات عرض شد هیچگاه دشمنان ملت ایران اینگونه در مقابل ما صف آرایی نکرده بودند، لذا بر همگان خصوصاً مسولان لازم است نسبت به این مطلب هوشیاری داشته باشند.
اینجانب ضمن تشکر از آحاد ملت شریف ایران بخاطر حضور در انتخابات از منتخبین مردم می خواهم تعهد، تدین، ولایت مداری، دشمن شناسی، دشمن ستیزی و خصوصاً خدمت به این مردم وفادار را سرلوحه کار خود قرار داده و از هیچ خدمتی کوتاهی نکنند و در اولین فرصت برای حل مشکلات خصوصاً معیشت و اشتغال تدابیر لازم راداشته باشند.
توفیقات همه را از خداوند متعال خواهانم.
حسین نوری همدانی 
4 اسفندماه 1398

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =