چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ | Oct 28, 2020
شورای نگهبان

حوزه/ شخصیت ها و گروه هایی که در داخل کشور از نظارت استصوابی شورای نگهبان اظهار نگرانی یا خشم می کنند: اولا باید تأملی جدی در رویه خود داشته باشند که چگونه است دشمن مردم ایران هم با آن ها همراه و هم آهنگ شده و همراه و هم نوا با دشمنان مردم ایران سخن می گویند؟!!

به گزارش خبرگزاری حوزه، متن نامه حمایت و تشکر قرارگاه اساتید و طلاب انقلابی حوزه علمیه قم از اعضای تحریم شده شورای نگهبان به این شرح است:
بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم 

 در روزهای گذشته و در بحبوحه انتخابات مجلس شورای اسلامی مطلع شدیم که وزارت خزانه داری دولت تروریست آمریکا، پنج نفر از اعضای شورای_نگهبان را به بهانه اعمال نظارت استصوابی و رد صلاحیت برخی از متقاضیان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی تحریم کرده است. 
 امت حزب الله ایران اسلامی باید توجه داشته باشد که:  اولا نظارت استصوابی که دشمنان خارجی انقلاب و غرب گرایان داخلی، نگران آن هستند، وظیفه ذاتی شورای نگهبان است که بر اساس حکم عقل و شرعی و بر اساس قانون_اساسی، اجازه ورود هر داوطلبی را به فضای رقابت انتخاباتی ندهد. کاری که در تمام کشورهای مدعی دموکراسی هم در بالاترین سطح ممکن و بسیار فراتر از کشورمان انجام می گیرد. 

 ثانیا اظهار خشم مقامات دولت تروریست آمریکا نسبت به مسئولین کشور اسلامی مان،(که البته جای تعجب هم ندارد و باید از این خشم بمیرند) دلیلی آشکار بر حرکت آن ها بر مسیر نورانی انقلاب اسلامی است که جا دارد هم از چنین مسئولینی تقدیر و تشکر کرد  و هم آن ها تشویق به پایداری و ادامه حرکت در مسیر مبانی انقلابی کرد.

 اما شخصیت ها و گروه هایی که در داخل کشور از نظارت استصوابی شورای نگهبان اظهار نگرانی یا خشم می کنند: اولا باید تأملی جدی در رویه خود داشته باشند که چگونه است دشمن مردم ایران هم با  آن ها همراه و هم آهنگ شده و همراه و هم نوا با دشمنان مردم ایران سخن می گویند؟!!

 ثانیا تحریم یاد شده نشان از سردرگمی و عدم شناخت استکبار جهانی از شخصیت های کلیدی و ارزشی نظام مردمی ایران دارد که گمان می کنند شخصیت های ساده_زیست و مردمی ذکر شده دارای ثروت های میلیاردی هستند و با تحریم وزارت خزانه داری آمریکا منافع مادیشان به خطر می افتد!! شاید هم این عزیزان را با برخی از مسئولین غرب_گرای نظام، یعنی همان هایی که مردم در انتخابات اخیر به آن ها "نه" گفتند، مقایسه می کنند!! مسئولینی که از خون دل مردم مستضعف ایران به ثروت های باد آورده دست پیدا کرده و حساب های داخلی و خارجی خود را مملو از دلارهای آمریکایی کرده اند!!! اما در غفلتند که این مسئولین پاک دست که به راحتی در مقابل فساد اخلاقی و اقتصادی داوطلبین نمایندگی ایستادگی کرده و آن ها را رد صلاحیت کرده اند، تفاوتی اساسی با مسئولین غرب گرا داشته و شخصیت هایی شریف، ارزشی و از جنس مردم هستند.
 

در پایان ضمن تبریک به نمایندگان منتخب مجلس شورای اسلامی، از آن ها می خواهیم با تلاش مضاعف در خدمت به مردم و نظام اسلامی، در ایفای وظیفۀ نمایندگی خود به گونه ای رفتار کنند، که هم مایۀ امید ملت شریف ایران بوده، و هم عامل یأس و نفرت دشمنان ملت ایران باشند و همان طور که مقام معظم رهبری امر فرمودند در پیشاپیش جبهه ملت ایران، خود را آماده دفاع، ضربه و حمله_متقابل در امور تبلیغاتی و انواع کارهای ممکن برای ملت نمایند.

 و العاقبۀ للمتقین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8