شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ |۱۰ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 4, 2020
بهرام سرمست، استاندار قم

حوزه/ رئیس شورای تأمین استان قم با اشاره به سیر صعودی مراجعات مردم به مراکز درمانی از آماده سازی بیمارستان سیّار برای پذیرش بیماران کرونا خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، بهرام سرمست در پایان جلسه ویدئو کنفرانسی با معاون اول رئیس جمهور و  وزیر بهداشت عنوان کرد: در این جلسه مسائل استان گزارش شد و نیازمندی ها و برنامه هایی که برای پیشگیری از کرونا داریم در کنار همیاری و همکاری شهروندان در قرنطینه خانگی و رعایت بهداشت فردی بیان شد.

وی افزود: در شرایط کنونی با اوج گیری و رشد بستری شدن شهروندان مواجه هستیم و در بیمارستان های کامکار، فرقانی، علی بن ابیطالب و امام رضا با تکمیل ظرفیت مواجه هستیم و لذا نیازمند پیگیری بیمارستان امیرالمومنین(ع) و مادر هستیم تا در مدار پذیرش بیماران قرار گیرد.

استاندار قم با بیان اینکه در زمینه توزیع بسته های بهداشتی پیگیری های لازم صورت گرفته است، گفت: از نیروهای بسیج و کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی، جمعیت هلال احمر کمال تشکر دارم که بااخلاص پای کار آمدند تا جلوی گسترش این ویروس گرفته شود.

وی تاکید کرد: در مورد ادارات سعی کردیم حضور کارمندان و مردم را به گونه ای تنظیم کنیم که مردم در شرایط اضطراری مراجعه کنند و هم بتوانیم اجتماعات را به حداقل برسانیم و دانشگاه ها و مراکز آموزشی و حوزوی تعطیل هستند تا بتوانیم بر گسترش این ویروس فائق بیائیم.

سرمست ادامه داد: پیش بینی شده با جلب امکانات ملی و نیروهای مسلح، بیمارستان سیار را برای پذیرش آماده کنیم؛ چون این روند در حال صعود است؛ مگر اینکه مردم رعایت کنند و بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم.

انتهای پیام   ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =