سه‌شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 26, 2021
مهدکودک شکوفه های بهار

حوزه/ مدیر مهدکودک شکوفه‌های بهار از ارائه بسته‌های آموزشی از طریق فضای مجازی ویژه نونهالان این مهد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، فاطمه ازناوی با اشاره به تعطیلی مهد کودک شکوفه‌های بهار زیر نظر جامعه الزهرا علیهاالسلام و حضور کودکان در خانه، عنوان کرد: آموزش مجازی کودکان مهدکودک شکوفه‌های بهار از هفته دوم اسفند آغاز شد و استقبال خوبی از سوی مادران کودکان صورت گرفته است.

مدیر مهدکودک شکوفه‌های بهار یادآور شد: در این ایام با همکاری چند نفر از مربیان مهد، بسته‌های آموزشی شمامل شعر، قصه و داستان، نقاشی، انواع بازی‌های کودکانه و خلاقیت از طریق کانال مهدکودک در پیام رسان ایتا به نشانی https://eitaa.com/mahd_۲۰۴۰ بارگذاری می‌شود و مادران با دریافت این بسته‌های آموزشی به کودکان خود در خانه تمرین می‌کنند.

ازناوی افزود: در این ایام طی فراخوانی به والدین کودکان آمادگی، کتب کودکان تحویل داده شد و آموزش مجازی این کودکان نیز از طریق کانال آمادگی آغاز شد.

وی تصریح کرد: طرح آموزش مجازی کودکان مهد با استقبال خوبی از سوی خانواده‌ها مواجه شد و کودکان با ارتباط دوسویه با مربیان خود، لحظات زیبایی را رقم زدند.

مدیر مهدکودک جامعه الزهرا علیهاالسلام بیان داشت: کانال مهدکودک در این ایام با همراهی مربیان بسیار رونق گرفته است و بسته‌های آموزشی روزانه در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

۳۱۳/۶۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8