شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 23, 2021
حجت الاسلام رضا جعفری

حوزه/ در یکی از محلات تهران مشغول عملیات ضدعفونی بودیم،و کمی آن طرف تر یک خانم در مسیر خود در حال رفتن به سمت منزل شان بود، اما بعد از چند لحظه مشاهده کردیم یک خودرو ۲۰۶ با سرنشین آقا به سمت این خانم رفت...

خبرگزاری «حوزه» - تهران/ حجت الاسلام رضا جعفری از مبلغان طرح امین حوزه علمیه استان تهران و مدافعان سلامت مردم، هنگامی که در حال ضدعفونی و گندزدایی معابر و محلات شهر بود، با مزاحمت سرنشین یک خودرو ۲۰۶ برای خانمی مواجه می شود و وقتی به آن فرد تذکر می دهد از او می خواهد که دست از این رفتار زننده بردارد و مزاحمت ایجاد نکند، فرد مزاحم با چاقو به چشم این روحانی جهادی زده و متواری می شود.

* شرح ماجرا:

این روحانی جهادی مدافع سلامت در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در تهران، به تشریح جزئیات حادثه پرداخت و اظهار داشت: ما طبق معمول هر شب به اتفاق دوستان مشغول گندزدایی و ضدعفونی محلات شهر تهران بودیم و این کار را در راستای حفظ سلامتی مردم و مقابله با شیوع ویروس کرونا وظیفه خود می دانیم.

وی افزود: در یکی از محلات تهران مشغول عملیات ضدعفونی بودیم، و کمی آن طرف تر یک خانم در مسیر خود در حال رفتن به سمت منزل شان بود، اما بعد از چند لحظه مشاهده کردیم یک خودرو ۲۰۶ با سرنشین آقا به سمت این خانم رفت و کاملاً مشخص بود که در حال ایجاد مزاحمت برای ایشان است.

بیشتر بخوانید:

مزاحم نوامیس مردم به طلبه جهادی «چاقو» زد+ عکس

حجت الاسلام جعفری با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همه مؤمنین است، ابراز داشت: بنده با مشاهده این صحنه ناراحت کننده به سمت خودرو ۲۰۶ رفتم و از آن آقا که در حال ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم بود، خواهش کردم دست از این رفتار زننده بردارد و مزاحمت ایجاد نکند.

کاسه چشمم شکسته است

وی ادامه داد: در حالی که انتظار داشتم راننده ۲۰۶ از این کار زشت خود دست بردارد، اما او بلافاصله از ماشین پیاده شد و با ضربات چاقو به شدت از ناحیه چشم بنده را زخمی کرد، به طوری که هم اکنون کاسه چشمم شکسته و پلکم هم پاره شده است و الان نیز در حال طی مراحل درمانی هستم.

حجت الاسلام جعفری ادامه داد: پزشک معالج گفته باید ۲۰ روز صبر کنید و چنانچه این شکستگی با بخیه جوش نخورد و خوب نشد تحت عمل جراحی قرار بگیرید.

فیلم | گفت‌وگو با طلبه مضروب جهادی

وی در پایان با بیان این که از مزاحم نوامیس مردم به مراجع قضایی شکایت کرده است، گفت: امروز از طرف پلیس امنیت برای تحقیق و پیگیری این اتفاق وارد عمل خواهند شد و تلاش ها برای شناسایی خودرو ۲۰۶ همچنان ادامه داد.  ۳۱۳/۴۲ 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

نظرات

  • جواد IR ۱۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
    1 0
    اینجا فقط دولت ومجلس دراصل قوه ی قضاییه مقصر اصلی است چون اولیای دم قتلهای جرح های قبلی ازترس بخشیدند... این بی شرف مردنماها هم جری وحتاک شدند! تا قصاص نباشد همین روال هست.
  • مهدی IR ۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
    0 0
    اره من هم موافقم مقصر قوه قضاییه است هرکس شکایت کیفری کند در همان مرحله دادسرا منع تعقیب صادر میکنندوبه اصل برائت استناد میکنند به همین خاطر هرکس هرقلطی که میخواد میکنه واب از اب هم تکون نمیخوره من حتی زنا با زن شوهردار روگزارش دادم اصلا پیگیری نشد حتی گشت هم نفرستادن .
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8