پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ | Jul 9, 2020
قدرتی

حوزه/ رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: برای اجرایی شدن شعار سال، قانونگذاری ها باید مبتنی بر این شعار باشد.  

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین،  حجت الاسلام نورالله قدرتی امروز در اولین نشست مدیران قضائی استان در سال جدید که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: ویروس کرونا با مشکلاتی که برای جامعه ایجاد کرد حداقل سبب شد تا به نعمت‌های خداوند بیشتر توجه کنیم و شاکر باشیم.   

 رئیس کل دادگستری استان قزوین ضمن تقدیر و تشکر از جهادگران و مدافعان عرصه سلامت، افزود: همه ما مکلف به انجام دستورات و تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و در این راستا دستگاه قضائی در کنار سایر دستگاه‌ها گام‌های بلندی برداشته است.  

وی با اشاره به پیشگام بودن استان در زمینه اجرای بخشنامه‌های قوه قضائیه، اظهار کرد: در روزهای پایانی سال ۹۸ بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های متعددی از سوی ریاست قوه قضائیه در راستای مرخصی‌ها و عفوی که به عنایت و کرامت مقام معظم رهبری صورت گرفت، صادر و اجرایی شد که با همت همکاران، استان قزوین جز استان‌های پیشگام در این زمینه بود.  

حجت الاسلام قدرتی بیان کرد: نامگذاری سال‌ها و تعیین شعار برای هر سال نشانگر یک ضرورت است که بر اساس بررسی‌ها و مطالعات و تحقیقات درباره نیازهای جدی کشور صورت می‌گیرد، امسال نیز با روشنفکری مقام معظم رهبری در خصوص مسائل کشور، منطقه و دنیا، شعار جهش تولید انتخاب شد.  

وی ادامه داد: برای اجرایی شدن شعار سال باید قانونگذاری های ما مبتنی بر آن شعار باشد و باید دستگاه‌های اجرایی در این مسیر حرکت کنند و دستگاه‌های نظارتی نیز مأموریت‌های خود را در این زمینه انجام دهند تا همان طور که رهبری فرمودند، مردم تحقق این شعار را در زندگی خود احساس کنند.  

رئیس کل دادگستری استان قزوین تصریح کرد: رئیس قوه قضائیه در جلسه با جمعی از معاونان دستگاه قضائی جهت کار را برای دستگاه قضائی و مسئولین کشور روشن کردند و الزامات جهش تولید را در راستای لبیک گویی به مقام معظم رهبری تبیین کردند. که با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات ایجاد کرده ضمن برنامه ریزی دقیق نیازمند همدلی و همت مضاعف برای تحقق شعار سال هستیم.  

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8