دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 26, 2021
کد خبر: 893383
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
حضور بانوان طلبه در بیمارستان های کرونایی

حوزه/ تعدادی از بانوان طلبه شهرستان رباط کریم با حضور در بیمارستان فاطمه الزهرا(س) به کمک بیماران کرونایی رفته اند و اموری مانند تغذیه بیماران کرونایی، نظافت بخش ها، جابجایی و سایر کارهای شخصی بیماران را بر عهده گرفته اند.

خانم قربانپور از طلاب جهادی مرکز نیکوکاری مدرسه علمیه امام خمینی(ره) رباط کریم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در تهران، با اعلام این خبر، گفت: در حالی که با شیوع بیماری کرونا، مردم به قرنطینه خانگی دعوت می شوند تا از ابتلا به این ویروس مصون باشند، تعدادی از بانوان طلبه شهرستان رباط کریم با حضور در بیمارستان فاطمه الزهرا(س) به کمک بیماران کرونایی رفته اند.

وی ابراز داشت: هم اکنون تعدادی از طلاب جهادی مرکز نیکوکاری مدرسه علمیه امام خمینی(ره) رباط کریم برای همیاری و کمک به بیماران کرونایی اعلام آمادگی کرده اند و اموری مانند نظافت بخش ها، تغذیه بیماران، جابجایی بیماران و سایر کارهای شخصی بیماران کرونایی را بر عهده گرفته اند.

خانم قربانپور ادامه داد: حضور بانوان طلبه مایه دلگرمی کادر درمانی شده و قدردان فعالیت های جهادی طلاب در کمک به بیماران کرونایی هستند.

وی در پایان با بیان اینکه خدمت رسانی به بیماران کرونایی موجب ترویج روحیه امید، آرامش و قوت قلب به جامعه است، خاطرنشان کرد: حضور طلاب علاوه بر کمک رسانی به کادر درمانی و بیماران کرونایی، باعث ایجاد نشاط در بین آنان و خانواده های بیماران شده و امیدواریم به یاری اهل بیت(ع) به زودی شاهد شکست این ویروس منحوس باشیم. ۳۱۳/۴۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8