جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | Dec 4, 2020
photo_2020-03-12_16-22-43.jpg

حوزه/ مسئول فرهنگی مدرسه علمیه کوثر صفادشت، گفت: تاکنون بیش از ۱۰ هزار ماسک تولید و با همکاری سایر گروه های جهادی در اختیار بیمارستان ها و خانواده های نیازمند و عموم مردم قرار گرفته است و این خدمت همچنان ادامه دارد.

خانم راحله رضایی، مسئول فرهنگی مدرسه علمیه کوثر صفادشت در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در تهران، با اعلام این خبر، گفت: جمعی از مبلغان خواهر و طلاب این مدرسه با همکاری بسیج طلاب و اراده بهداشت شهرستان در زمینه تولید ماسک در منزل و نیز طرح غربالگری مشارکت دارند.

وی با بیان اینکه جهاد و همدلی بانوان طلبه تا زمان شکست کرونا ادامه خواهد داشت، ابراز داشت: تاکنون بیش از ۱۰ هزار ماسک تولید و با همکاری سایر گروه های جهادی در اختیار بیمارستان ها و خانواده های نیازمند و عموم مردم قرار گرفته است و این خدمت همچنان ادامه دارد.

خانم رضایی در پایان با اشاره به اجرای طرح تست غربالگری توسط طلاب مدرسه علمیه کوثر صفادشت، خاطرنشان کرد: از عموم مردم تقاضا می کنیم سعی کنند تا جایی که مقدور است و کار ضروری ندارند در منزل بمانند و کمک کنند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود تا إن شاءالله بزودی شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس باشیم. ۳۱۳/۴۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8