جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ | May 29, 2020
کد خبر: 901295
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳
خاک و عشق

حوزه/ پخش سریال «خاک و عشق»، محصول شبکه الکوثر در سال ۱۳۸۷، از دوشنبه ۲۹ اردیبهشت در آی‌فیلم آغاز می‌شود.

به ‌گزارش خبرگزاری حوزه مجموعه تلویزیونی «خاک و عشق» با موضوع جنگ ۳۳ روزه لبنان، از فردا برای آی‌فیلمی‌ها پخش می‌شود.

محمدتقی انصاری و علی بیطرفان این سریال را برای شبکه الکوثر کارگردانی کرده‌اند و فیلمنامه آن را محمدتقی انصاری با مشاوره علی مرشدشیرازی نوشته است.

داستان «خاک و عشق» مربوط به جنگ ۳۳ روزه لبنان و حوادث پیش از آن است. تمام لوکیشن‌ها در لبنان انتخاب شده و از بازیگران نام آشنای لبنان همچون پیرداغر، میشل غانم، حسن حمدان، لوریت حنینو، رزی خولی و سحرخلیل استفاده شده است.

در خلاصه داستان آن آمده است: سامر دانشجوی لبنانی مقیم فرانسه پس از کشته شدن دوستش در یک حادثه تروریستی، به لبنان می‌آید تا روزنامه‌ای تاسیس کند، اما این روزنامه پوششی برای فعالیت‌های افراد و جریانات خاص است. سامر سعی دارد با چاپ مقالات و اخبار با جهت‌گیری‌های خاص، میان گروه‌های لبنانی تفرقه ایجاد کند. سامر با فعالیت خود در عرصه روزنامه‌نگاری مورد توجه سرویس‌های جاسوسی است و آنان می‌کوشند در جنگی که به زودی شروع خواهند کرد از روزنامه سامر به سود خویش بهره گیرند غافل از اینکه... .

سریال «خاک و عشق» با دوبله فارسی، هر روز ساعت ۱۸ برای مخاطبان آی‌فیلم به نمایش گذاشته می‌شود. بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۲ بامداد و ۱۰ صبح روز بعد خواهد بود.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =