شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ | Jul 11, 2020
حجت الاسلام و المسلمین حاجتی ، امام جمعه موقت اهواز

حوزه/ نویسنده کتاب عصر امام خمینی(ره) گفت: آنچه برای این‌جانب طی «تجربه» سال‌های گذشته مبرهن گردیده این است که برخی از جریانات و دستگاه‌ها با هدایت «نفوذی‌ها» به بهانه سالگرد رحلت امام درصدد برگزاری مجلس «ختم امام و خط امام» می‌باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین میر احمدرضا حاجتی، استاد حوزه علمیه اهواز، با اشاره به در پیش بودن سالروز ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره)، اظهارداشت: بارها در مناسبت‌های مختلف این نکته را یادآور ‌شده‌ایم که مراسم سالگرد رحلت امام خمینی نباید همچون «مجالس ختم» برگزار گردد؛ در این مناسبت باید از فتح بلکه «فتوحات امام» سخن به میان آید.

وی تصریح کرد: آنچه برای این‌جانب طی «تجربه» سال‌های گذشته مبرهن گردیده این است که برخی از جریانات و دستگاه‌ها با هدایت «نفوذی‌ها» به بهانه سالگرد رحلت امام درصدد برگزاری مجلس «ختم امام و خط امام» می‌باشند.

این استاد حوزه، با بیان اینکه برخی‌ها با لطایف‌الحیلی به دنبال تأکید بر این توهم هستند که امام و راه امام به تاریخ پیوسته، گفت: نیروهای انقلابی باید هوشیار باشند؛ ما باید از این فرصت استفاده کرده و «امام تاریخ‌ساز» را به جامعه و جهان معرفی نماییم؛ به همین دلیل امام خامنه‌ای بارها، من‌جمله در مراسم «سالگرد سال ۹۶» تذکر دادند که «امام میراث فرهنگی نیست» که برخی به این دید نگاه می‌کنند، بلکه «امام زنده است» سخن امام، راه امام، فکر امام و نفس امام زنده است.

نویسنده کتاب عصر امام خمینی(ره)، تأکید کرد: در این مناسبت باید با برشمردن «آثار عظیم» امام خمینی در کشور و منطقه و جهان نسل جوان را از فرصت انس با شخصیت ملکوتی و انسان‌ساز امام بهره‌مند نمود؛ مردی که به تعبیر غربی‌ها صدایش برای مردم ایران «حکم صدای خدا» را داشت و در نظر میلیون‌ها انسان موحد او «دست خدا» بر روی زمین بود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاجتی، در پایان گفت: عزیزان انقلابی! هوشیار باشید و از «فرصت این مناسبت» بهره ببرید و مردم را بهره‌مند گردانید تا نفاق جدید و نفوذی‌ها، امام تاریخ‌ساز، زنده و بالنده را تحریف نکرده و «فرصت» را تبدیل به «تهدید» نکنند.

انتهای پیام./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8