دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 17, 2021
آیت الله مکارم

حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: اجر خدمات شایسته خیران در درمان بیماران و مواسات و کمک مؤمنانه نزد خداوند محفوظ است، این‌جانب از خیرانی که در درمان بیماران کرونا کمک شایسته کردند تشکر کرده و قطعاً مشمول عنایت خداوند هستند و برکات خداوند شامل حالشان می‌باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع معظم تقلید شیعه در پیامی به همایش خیرین و نیکوکاران و خادمان عرصه مقابله با کرونا اظهار داشتند: اجر خدمات شایسته خیران در درمان بیماران و مواسات و کمک مؤمنانه نزد خداوند محفوظ است، این‌جانب از خیرانی که در درمان بیماران کرونا کمک شایسته کردند تشکر می‌کنم.

معظم له افزودند: پیش از هر چیز لازم می‌دانم به همه شما عزیزان به‌ویژه خیران که به سهم خود خدمات ارائه کردند تبریک بگویم.

این مرجع تقلید بیان کردند: نکته مهم در زمینهٔ خدمات اجتماعی ورود خیران به این‌گونه مسائل است، در زمینهٔ کمک به معتادان و نجات زندانیان و همه بیماری‌ها حس همبستگی بسیار قوی است و موضوع کرونا از این قبیل است و اگر خیران همکاری لازم را نمی‌کردند مشکلات بیشتر بود.

ایشان عنوان کردند: اجر خدمات شایسته خیران در درمان بیماران و مواسات و کمک مؤمنانه نزد خداوند محفوظ است، این‌جانب از خیرانی که در درمان بیماران کرونا کمک شایسته کردند تشکر کرده و قطعاً مشمول عنایت خداوند هستند و برکات خداوند شامل حالشان می‌باشد.

آیت‌الله مکارم شیرازی خاطرنشان کردند: از استاندار ‌که این جلسه را برگزار کرد تشکر می‌کنم، خداوند خیران و فعالان مقابله با کرونا را مشمول عنایات خود کند.

انتهای پیام   ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8