پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 6, 2020
اکبر میر شکار رئیس کمیته امداد قم

حوزه/ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم از کمک ۷ میلیارد تومانی خیرین قمی در ایام کرونا خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه اکبر میرشکار در مراسم تجلیل از خیران و طرح اطعام مهدوی که در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی حضرت معصومه (س) در قم برگزار شد، دهه کرامت و میلاد باسعادت امام هشتم (ع) را موردتوجه قرارداد و گفت: این جلسه به‌منظور قدردانی از زحمات خیرین برپاشده است تا به‌گونه‌ای از زحمات آن‌ها تقدیر شود.

وی ادامه داد: رزمایش همدلی و مواسات در سراسر کشور برگزار شد، در کمیته امداد نیز در دو بخش توزیع بسته‌های معیشتی و غذای گرم به خانواده‌های تحت پوشش گام‌های خوبی برداشته شد.

میرشکار بیان داشت: امسال در ماه مبارک رمضان مردم قم بیش از ۷ میلیارد تومان کمک کردند که نسبت به سال گذشته رشد خوبی را شاهد بودیم.

وی ادامه داد: در این روزها با بروز بیماری کرونا شاهد افزایش تقاضا از سوی خانواده‌ها برای قرار گرفتن تحت پوشش کمیته امداد بودیم و در همین زمینه ۸۰۰ خانواده به‌صورت کامل تحت پوشش قرار گرفتند و به بیش از ۸ هزار و ۸۰۰ خانواده نیز به‌صورت موردی کمک‌هایی بالغ‌بر ۲ میلیارد تومان صورت گرفت.

مدیرکل کمیته امداد قم افزود: در خصوص مسکن و شغل نیز در ماه‌های آینده اقدامات خوبی انجام خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از تولیت حرم حضرت معصومه (س) بیان داشت: آستان مقدس حضرت معصومه (س) در ماه رمضان در کنار کمیته امداد بود و روزانه هزار پرس غذای گرم از سوی آستان در اختیار کمیته امداد قرار می‌گرفت که در بین نیازمندان توزیع می‌شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8