دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 10, 2020
عدالت‌خواهی برای مرد مسلمانی‌ که در زندان‌ آلاباما کشته شد

حوزه/ یک مرد مسلمان ۴۰ ساله که از مشکلات روانی رنج می‌برد، به جای بستری شدن در بیمارستان به زندان فرستاده شد و  توسط نگهبانانی که مدعی شدند او با آن‌ها درگیر شده است، به قتل رسید.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از aboutislam، جامعه اسلامی آمریکا خواستار اجرای عدالت در قبال مرد مسلمانی هستند که با وجود مشکلات روان درمانی به زندان فرستاده شده و در آنجا کشته شد.

این مسلمان بی‌گناه آمریکایی که از مشکلات روانی رنج می‌برد، در زندان شهرستان تارانت در ایالت آلابامای آمریکا توسط نگهبانان امنیتی که گفته بودند او به آن‌ها حمله کرده به قتل رسید.

محمد یک مهاجر و تبعه سومالیایی بود که به خاطر سختی‌هایی که در دوران پناهندگی کشیده بود دچار آسیب‌های روانی شد. وی پس از اینکه مخالف توصیه پزشکان از بیمارستان بیرون آمد دستگیر شد. با وجود اینکه به مقامات زندان گفته شده بود که وی باید به بیمارستان برگردانده شود اما این مسلمان ۴۰ ساله به زندان فرستاده شد.

در یک پست فیس بوکی، عمر سلیمان امام جماعت مسجد درباره عبداللهی محمد که در زندان به قتل رسیده نوشت: او یک مرد بیگناه بود که جان خود را در زندان از دست داد.

سلیمان در فیس بوک نوشت: اغلب اوقات، مردم بی‌گناه بدون اطلاع و دور از چشم مردم در سیستم زندان‌های ما می‌میرند. امروز عبداللهی محمد به خاک سپرده شد. وی به عنوان یک پناهنده سومالیایی به آرلینگتون تگزاس مهاجر کرد. به او تابعیت داده شد و در حالی که پسرش ماه گذشته از دبیرستان فارغ التحصیل می‌شد، به عنوان یک راننده کار می‌کرد.

وی در ادامه گفت: او از آسیب‌های روانی در رابطه با تجربیات خود به عنوان پناهنده رنج می‌برد. پزشکان بیماری او را تشخیص داده بودند و با شروع علائم جدی بیماری، او هفته گذشته خودش را در بیمارستان بستری کرده بود.

در ادامه این پست آمده است؟ پلیس آرلینگتون او را به زندان بدنام تارانت برد که در آن هفته سه زندانی در آنجا کشته شده‌اند. به خانواده وی اطلاع داده شد که وی پس از دریگری با نگهباناندر زندان درگذشته است. ما خواستار پاسخگویی و عدالتخواهی برای او هستیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8