شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 15, 2020
نمایی از فیلم
نمایی از فیلم

حوزه/ تهیه کننده فیلم «ایستگاه سلام» از پایان مراحل تولید و ارزیابی این فیلم که شامل ساخت آنونس و مراحل صداگذاری است، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه،  سعید مرادی تهیه‌کننده این فیلم در گفت و گویی اظهار کرد: این فیلم که با همکاری راه آهن جمهوری اسلامی ایران تولید شده درباره کرامات امام رضا (ع) ساخته شده است. قصه کار در رابطه با یک معجزه و تقابل بین شک و تردید است. تردید و شکی جدی نسبت به محبت اهل بیت و مواجهه یک خانواده ارمنی با موضوع معجره و کرامات حضرت رضا (ع) است.

وی افزود: در سیر داستان به دلیل شبهاتی که بین خانواده ارمنی ایجاد شده، دختر خانواده مانیا تصمیم می‌گیرد برای برطرف شدن این شبهه به یک سفر ریلی به سوی مشهد حرکت کند و در طی این سفر ریلی به تمامی شبهات دوران زندگی خود که از ۴ سالگی تاکنون ادامه داشته پاسخ روشنی داده می‌شود.

مرادی با اشاره به اینکه فیلم «ایستگاه سلام» در مراحل پایانی خود است، بیان کرد: زمان پخش این فیلم از صدا و سیما هنوز به صورت قطعی مشخص نشده با این حال فیلم ما برای بازبینی و ارزیابی به سازمان صدا و سیما تحویل شده و تا دو هفته آینده فیلم آماده پخش خواهد شد تا در شورای کنداکتور برای زمان پخش آن تصمیم‌گیری شود، البته با توجه به موضوع و سیر داستانی که پیش‌تر به آن اشاره شد گمان بنده این است که این فیلم از شبکه یک سیما در ایام شهادت امام رضا (ع) پخش شود.

این تهیه‌کننده درباره مراحل تولید این فیلم نیز چنین توضیح داد: مراحل پیش تولید فیلم دو هفته در شهر اراک به طول انجامید، زیرا باید تیم فنی با توجه به موقعیت فیلم با اتمسفر و زندگی ارامنه عزیز بهتر آشنا می‌شدند تا به درستی فضا و جغرافیای زندگی این عزیزان به تصویر کشیده شود.

وی افزود: دو هفته زمان مناسبی بود تا ۱۵ لوکیشن این فیلم که از کلیسا گرفته تا ایستگاه قطار را شامل می‌شوند انتخاب شده و همچنین علاوه بر این تلاش شد تا از جاذبه‌های شهر اراک که مرکز صنایع کشور است، بهره ببریم.

مرادی در پایان تصریح کرد: تولید و فیلمبرداری «ایستگاه سلام» سه هفته نیز زمان گرفت و پس از آن به دلیل حساسیت‌های بالای کارگردان فیلم چندین بار فیلم تدوین مجدد شد تا نظر کارگردان تامین شود و پس از آن برای تنظیم رنگ و صداگذاری فرستاده شده که تا امروز امور فنی آن به پایان رسیده است.

«ایستگاه سلام» به تهیه‌کنندگی سعید مرادی و کارگردانی سامان مراد حسینی با ساختاری نمایشی و محوریت دینی، با حضور بازیگرانی همچون؛  فریبا جدی‌کار، سیامک اطلسی، نیلوفر شهیدی، فرخنده فرمانی‌زاده، لیدا عباسی، امیرکرمی، جعفر طریقتی، پوریا رضایی و نیز نویسندگی محسن جسور تولید شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8