یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 24, 2021
وزارت اطلاعات

حوزه/ سربازان گمنام امام زمان (عج) به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا ضربه اساسی وارد کردند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات، جمشید شارمهد که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد، در پی عملیاتی پیچیده اکنون در دستان قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار دارد.

وی در سال ۱۳۸۷ عملیات انفجار در حسینیه سیدالشهدای شیراز را طراحی و هدایت کرد. در آن اقدام تروریستی ۱۴ نفر شهید و ۲۱۵ نفر از عزاداران حسینی مجروح شدند.

گروهک تروریستی تندر در سال‌های اخیر قصد اجرای چند عملیات بزرگ را داشت. منفجرکردن سد سیوند شیراز، انفجار بمب‌های سیانوری در نمایشگاه کتاب تهران و منفجرکردن بمب در حرم امام خمینی (ره) از جمله این عملیات‌ها بود.

این عملیات تروریستی با تسلط اطلاعاتی مأموران وزارت اطلاعات ناکام ماند. جزئیات بیشتری از عملیات پیچیده و موفق فرزندان ایران در به دام انداختن سرکرده گروه تروریستی تندر متعاقبا اعلام می‌شود.

آشنایی با گروهک تروریستی تندر

براساس اعلام سایت هابیلیان، گروهک تروریستی تندر در سال ۱۳۸۳ توسط فردی به‌نام «فتح‌الله منوچهری» ملقب به «فرود فولادوند» تشکیل شد. این فرد هدف خود را از تشکیل این گروهک براندازی نظام جمهوری اسلامی ظرف مدت یک سال اعلام کرد. شبکۀ تلویزیونی معاند «Your TV» که متعلق به فرود فولادوند است، مسئول تبلیغات و انتشار مواضع این گروهک می‌باشد.

سرکرده این گروهک تروریستی در سال ۱۳۸۵ ناپدید شد و کسی از سرنوشت وی اطلاع دقیقی ندارد. تنها دختر وی مدعی شده است که پدرش در سرزمین‌های اشغالی فلسطین (اسرائیل) به‌سر می‌برد. پس از ناپدیدشدن فرود فولادوند فرد دیگری به‌نام جمشید شارمهد به‌عنوان مسئول این گروهک معرفی گردید. این گروهک تروریستی به‌طور مستقیم مسئولیت چندین عملیات تروریستی در ایران را برعهده گرفته است. نخستین عملیات تروریستی این گروهک در ایران در ۲۴فروردین۱۳۸۷ در شیراز صورت پذیرفت که طی آن عوامل تروریست این گروهک با کارگذاشتن یک بمب ۸ پوندی در میان عزاداران حسینۀ شهدا متعلق به کانون رهپویان وصال شیراز باعث به‌شهادت‌رسیدن ۱۴تن و مجروحیت ۲۰۰ تن دیگر شدند.

در اقدامی دیگر تروریست‌ها که در یکی از هتل‌های تهران مشغول ساخت بمب بودند، بر اثر انفجار و آتش‌سوزی موقعیتشان لو رفته و توسط نیروهای امنیتی دستگیر می‌شوند. دومین عملیات تروریستی این گروهک در روز ۳۰خرداد۱۳۸۸ در حرم حضرت امام خمینی(ره) صورت گرفت، که البته فرد بمب‌گذار موفق به واردکردن محمولۀ انفجاری به حرم حضرت امام(ره) نشد و بمب را در مقابل کفشداری حرم منفجر کرد که بر اثر انفجار آن ۸ تن از هم‌وطنان مجروح شدند.

انفجار در مقابل منزل امام جمعه نهاوند در ۲۴دی۱۳۸۸ از دیگر اقدامات تروریستی انجمن پادشاهی است. این گروهک در ترور شهید مسعود علی‌محمدی از دانشمندان صنعت هسته ای کشور نیز نقش داشت.

گروهک تروریستی تندر طی برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته توسط سرویس‌های اطلاعاتی غربی به‌دنبال عملیات تروریستی شیمیایی و میکروبی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و عملیات تروریستی در کنسول‌گری روسیه در رشت نیز بود اما با هوشیاری نیروهای امنیتی موفقیتی به‌دست نیاورد. از دیگر طرح‌های تروریستی ناموفق این گروهک می‌توان به طرح انفجار مخازن و خطوط انتقال نفت در بندر گناوه، بمب‌گذاری در حرم حضرت معصومه(س) و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد که این طرح‌ها نیز عقیم ماند و اجرایی نگردید.

تدوین: علی علیزاده

انتهای پیام ۳۱۳/۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

نظرات

 • ناشناس NL ۱۵:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
  1 1
  آفرین بر سربازان گمنام
 • زهرا IR ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
  0 1
  دست مریزاد خسته نباشیدخداقوت کیف کردم
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار) IR ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
  0 0
  در جائی ، شخص محترمی در مورد تندر و ماجرای او نوشته بود :: هر چه گوید خنده آید خلق را . بنده در پاسخ به ایشان نوشتم با کسب اجازه از جناب عالی این فرمایش شما را بصورت زیر تکمیل میکنم : هر چه گوید خنده آید خلق را __چون گشاد کرده ز ترسش حلق را __کی بفکرش می رسید ئستگیریش __ذلت و بیچارگی در پیریش __تکیه بر ارباب دلش گرم کرده بود __در خیالش جای خود نرم کرده بود __جفتک اندازی نمود از بهر سود __باورش کی بود که گردد مثل دود __یا از آن بد تر شود مانند کود ___خویشتن را می دهد بر باد زود . ضمناََ اگر هر بزرگواری ایرادی و اشکالی بر این نظر حقیر دارند بفرمایند با کمال اشتیاق و دیده ی منت پذیرفته و سپاسگزارشان خواهم بود . با عرض ادب ،محمد مهدی اسلامی
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8