یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 16, 2021
تصاویر/ بازدید آیت الله جزایری از خبرگزاری حوزه

حوزه/ مسئول مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه های علمیه، گفت: تلاش داریم تاریخ شفاهی حوزه های علمیه را به کمک اساتید و بزرگان حوزه تولید کنیم تا برای طلاب و سایر اقشار جامعه منشأ خیر و برکاتی باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین برته، امروز در نشستی با آیت الله جزایری رئیس شورای حوزه علمیه استان خوزستان که  در قم برگزار شد، گفت: پیشنهاد ساخت یک مستند تلویزیونی درباره حوزه علمیه خوزستان از طرف مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه به رئیس شورای حوزه علمیه استان خوزستان داده شد و  با این پیشنهاد موافقت نمودند.

مسئول مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه های علمیه، عنوان داشت: تلاش داریم تاریخ شفاهی حوزه های علمیه را به کمک اساتید و بزرگان حوزه تولید کنیم تا برای طلاب و سایر اقشار جامعه منشأ خیر و برکاتی باشد.

حجت الاسلام والمسلمین برته گفت: در مجموعه  تاریخ شفاهی حوزه های علمیه، با سیره و فعالیت های علمی، مذهبی و سیاسی علماء و بزرگان حوزه آشنا خواهیم شد.

مسئول مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه اظهار داشت: در واحد آرشیو خبرگزاری حوزه مجموعه ای کامل از اخبار، مصاحبه ها، سخنرانی ها، و نامه های مختلف بزرگان حوزه گردآوری و حفظ شده است که قطعا می تواند گنجینه ای راهگشا برای نسل های آینده حوزه علمیه باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8