پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ | Oct 22, 2020
جامعه المصطفی

حوزه/ مدرسه عالی مطالعات اسلام و غرب، از مدارس پیوسته جامعة المصطفی العالمیه، با توجه به شرایط فراگیری بیماری کرونا دروس خود را به صورت مجازی آغاز کرد.

حجت الاسلام محمد جواد گلزار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، از آغاز سال تحصیلی جدید در این مدرسه به صورت مجازی خبر داد و افزود: با توجه به فراگیری بیماری کرونا و به جهت حفظ سلامتی طلاب و اساتید برنامه های آموزشی این مدرسه به صورت مجازی و از طریق نرم افزارهای برگزاری کلاس های آنلاین برگزار می شود.

معاون آموزش مدرسه عالی مطالعات اسلام و غرب افزود: با پیش بینی های صورت گرفته از سوی مدیران مدرسه، زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری برای برگزاری کلاس های مجازی آماده شده است و اساتید و طلاب مدرسه با آمادگی و آشنایی کامل از این ظرفیت بهره می گیرند.
وی با اشاره به مقاطع و رشته های آموزشی مدرسه عالی مطالعات اسلام و غرب خاطرنشان کرد: طلاب این مدرسه هم اینک در مقطع کارشناسی در رشته فقه و معارف اسلامی و در مقطع کارشناسی ارشد در دو رشته فلسفه اسلامی و عرفان اسلامی مشغول تحصیل هستند.

لازم به ذکر است: مدرسه عالی مطالعات اسلام و غرب از جمله مدارس پیوسته جامعه المصطفی است که به صورت خاص برای طلاب غربی و به زبان انگلیسی معارف اسلامی را آموزش می دهد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8