سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 18, 2021
تصاویر/ عزاداری شب رحلت حضرت معصومه(س) در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر

حوزه/ مسئول واحد خدمات فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل‌بیت سلام‌الله علیها از برگزاری مراسم روضه‌خوانی و مداحی سیار در سالروز رحلت حضرت معصومه سلام‌الله علیها در پنج منطقه از شهر مقدس قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ‌حوزه، برنامه‌های واحد خدمات فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت سلام‌الله علیها برای روز رحلت شهادت گونه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها تشریح شد.

حجت الاسلام محمدرضا انصاری در این رابطه اظهار کرد: در روز رحلت حضرت معصومه سلام الله علیها سفیران کریمه شامل چند خادم و یک مداح به همراه پرچم متبرک آستان مقدس به بیمارستان‌ها و منازل خانواده شهدای سلامت و طلاب جهادی برای اهدای متبرکات و روضه خوانی و مداحی خواهند رفت.

وی افزود: همچنین ۵ منطقه در قم تدارک دیده شده است که مادحان اهل بیت علیهم‌السلام در این مناطق به روضه خوانی و مداحی سیار می‌پردازند که این مناطق عبارت از انتهای نیروگاه، شاه ابراهیم، خلجستان، بلوار پیامبر اعظم و بلوار ۱۵ خرداد می‌شود.

مسئول واحد خدمات فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت سلام‌الله علیها ادامه داد: در روز رحلت حضرت معصومه سلام الله علیها نمایشگاه دائمی حریم حرم که در پارکینگ شرقی حرم مطهر واقع شده است با اختصاص هشت غرفه ویژه از ساعت ۹ الی ۲۰ به صورت یکسره به تبیین ابعاد زندگانی این بانوی کریمه می‌پردازد.

وی گفت: علاوه بر این نمایشگاه، دیوار نگاره‌های صحن صاحب الزمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف نیز با به نمایش گذاشتن ۲۳ طراحی هنری پیرامون ابعاد شخصیتی حضرت معصومه سلام الله علیها و زندگانی ایشان به استقبال سالروز رحلت شهادت گونه کریمه اهل بیت سلام‌اله علیها رفته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8