چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 3, 2021
حجت‌الاسلام مرتضی شعبان‌زاده

حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی قم در جلسه مشترک مدیران نهادهای حوزوی و تبلیغی در عملیات به یاد حاج قاسم، توجه به نیاز را منشأ ارتباط با مردم دانست و بر لزوم تعریف الگوی مشترک همکاری نهادهای حوزوی و انقلابی تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام مرتضی شعبان‌زاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی قم در جلسه مشترک مدیران اداره کل تبلیغات اسلامی، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، معاونت تبلیغ حوزه علمیه و مبلغان فعال در عملیات به یاد حاج قاسم، توجه به نیاز را منشأ ارتباط با مردم دانست و بر لزوم تعریف الگوی مشترک همکاری نهادهای حوزوی و انقلابی تأکید کرد.

وی با تأکید بر ضرورت حفظ ظرفیت‌های موجود در سازمان تبلیغات اسلامی و استفاده درست از آنها در عملیات‌های مشترک، افزود: ما در یک جبهه هستیم و باید یک الگوی مشترک داشته باشیم. سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد تسهیل‌گر و هماهنگ کننده، حوزه علمیه در زمینه تأمین نیروی انسانی و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اجرای عملیات می‌توانند هم‌افزایی خوبی در عملیات‌های مشترک داشته باشند.

حجت‌الاسلام شعبان‌زاده از تداوم اجرای عملیات به یاد حاج قاسم با همکاری نهادهای حوزوی و انقلابی خبر داد و بر لزوم انسجام بخشی و یکپارچه سازی ظرفیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برای عملیات‌های مشترک تأکید کرد.
حجت‌الاسلام محمدجواد رهبر، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی قم در این جلسه از رتبه نخست استان قم در اجرای عملیات به یاد حاج قاسم خبر داد و خواستار تداوم هم‌افزایی ظرفیت‌های مجموعه‌های حوزوی، انقلابی و مردمی برای عملیات‌های مشترک شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8