یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 7, 2021
قمی سازمان تبلیغات

حوزه/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: امروز با توجه به نیاز مبرم جامعه اسلامی در محیط مجازی و حقیقی به آثار آیت الله مصباح یزدی(ره)، سازمان تبلیغات با ظرفیت شبکه تبلیغی خود آمادگی فعالیت در این عرصه را دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی در نشست شورای بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه استان تهران اظهارداشت: در خصوص بهره مندی از آثار آیت الله مصباح یزدی در ساحت های گوناگون از جمله شبکه های تبلیغی، هیئات مذهبی، روحانیون مستقر در شهرها و روستاها همچنین شبکه قرآنی ۱۲ هزار نفره و گروه های جهادی همکار با سازمان تبلیغات، ظرفیت عظیمی را برای نشر آثار این فقیه مجاهد فراهم آورده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: اگر محتواهای مربوط به آیت الله مصباح یزدی فرآوری شود این قابلیت برای سازمان تبلیغات اسلامی فراهم است که آن را در شبکه های توزیعی نشر دهد.

حجت الاسلام و المسلمین قمی ادامه داد: از اقدامات در حال انجام سازمان تبلیغات در خصوص بزرگداشت آیت الله مصباح یزدی  می توان به ساخت قطعات ۳ دقیقه ای، تهیه ویدئو کامنت ها و حضور فعال و چشمگیر در شبکه شاد(دانش آموزی) اشاره کرد.

در ابتدای این نشست، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در سخنانی با اشاره به حدیث شریف «اَلْعُلَمَاءُ بَاقُونَ مَا بَقِیَ اَلدَّهْر» از امام علی(ع)، گفت: آیت الله مصباح یزدی(ره) مصداق بارز این حدیث شریف است.

انتهای پیام  ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8