یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ | Feb 28, 2021
حجت الاسلام محمدی گلپایگانی

حوزه/ رئیس دفتر مقام معظم رهبری با عنوان این مطلب که خاندان پهلوی جنایت‌های بسیاری کردند، گفت: مسئولان فرهنگی ما در این زمینه کوتاهی کرده اند. چه آنهایی که صاحب تریبون هستند چه آنهایی که بالای منبر می‌روند و چه آنهایی که در دانشگاه‌ها هستند و چه آنهایی که در مدارس و حوزه‌های علمیه حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی، در مراسم آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پروژه‌های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان، اظهار داشت: در آستانه حلول دهه مبارک فجر قرار داریم. همانطور که آقای فتاح اشاره کرد اسناد فراوانی از خاندان پهلوی موجود است و اموالی که این خاندان از مردم به زور گرفتند، خیلی خوب است که بگوییم چه بودیم و چه کاری انجام دادیم و در واقع امام کاری کرد کارستان.

وی با عنوان این مطلب که خاندان پهلوی جنایت‌های بسیاری کردند، گفت: مسئولان فرهنگی ما در این زمینه کوتاهی کرده اند. چه آنهایی که صاحب تریبون هستند چه آنهایی که بالای منبر می‌روند و چه آنهایی که در دانشگاه‌ها هستند و چه آنهایی که در مدارس و حوزه‌های علمیه حضور دارند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی تاکید کرد: باید شناسنامه زندگی سراسر ظلم خاندان پهلوی بیان شود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود: ۱۳ سال یک بهایی نخست وزیر این کشور بوده است، آنها چه جنایت‌هایی را انجام داده اند و یکی از عوامل سقوط‌شان همین فسادشان بود.

حجت الاسلام والمسلمین گلپایگانی تصریح کرد: الان می‌بینیم که التماس می‌کنند بیایید مذاکره کنیم. قبل از این آقا فرمودند که نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد و همان چیزی شد که ایشان فرمودند. ترامپ نامرد، جانی و جنایتکار همانطور که اشاره کردم تا آخرین لحظه دست از دشمنی بر نداشتند و قاتل شهید بزرگوار سلیمانی بود و اعتراف کرد و خداوند آنچنان پیش آورد که در سالگرد شهادت این بزرگوار، ترامپ ساقط شد، درست یک سال بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی.

وی با بیان اینکه دیدیم که چهلمین سالگرد انقلاب هم آمد و با همه توطئه‌هایی که آنها داشتند لحظه‌ای از هر توطئه و دسیسه‌ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاه نیامدند گفت: اینها ۱۵۰۰ تحریم در پرونده خود دارند و حتی بنده را نیز تحریم کردند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به ۸ سال جنگ تحمیلی خاطر نشان کرد: اینها در این استان‌های مرزی چه‌ها که نکردند و مخصوصاً در آن ایام مردم استان ایلام را هر روز بمباران می‌کردند چرا که در مسیرشان بود. مردم آنجا چقدر  شهید دادند و بر همین اساس بود که اولین سفری که حضرت آقا انجام دادند سفر به استان ایلام بود و به برکت همین سفر مبارک، کارهای بزرگی در آنجا انجام شد. فرودگاه و مسائل درمانی و پیگیری‌هایی که انجام شد و راز و رمز این موفقیت اتحاد مردم و ارتباط آنها با رهبر عالیقدر است.

حجت الاسلام والمسلمین گلپایگانی ادامه داد: مردم پیرو رهبرشان بوده و خواهند بود و امروز اگر آقا لب تر کنند و اشاره‌ای بکنند نه تنها در ایران و با توجه به اینکه منطقه نفوذ ایشان تنها منحصر به کشور ایران نیست و کشورهای مختلف خدمت ایشان می‌رسیدند و می‌گفتند دعا کنید ما شهید بشویم و الحمدلله اگر لب تر بکنند میلیون‌ها نفر حاضرند جان خود را در راه نظام بدهند.

وی خطاب به مسئولان گفت : مسئولانی که در بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی و بقیه جاها در جهت خدمت به محرومان فعالیت می‌کنید، این افتخار بزرگی است و به شما عرض می‌کنم همیشه تا ابد در این سمت باقی نخواهید ماند و امانتی است که خداوند به شما داده و خداوند شما را در معرض امتحان قرار داده است و روزی این امانت را از شما خواهد گرفت. سعی کنید صندوق پس انداز برای اعمال خیرتان در روز آخرت پر کنید.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: تا می‌توانید خدمت بکنید. امنیت دارید اگر امنیت نباشد شما نمی‌توانید خدمت بکنید و این فداکاری نیروهای مسلح ماست از این فرصت استفاده بکنید و برای ذخیره آخرتتان کاری انجام بدهید و ان‌شاءالله در روز مبادا گره گشای شما خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8