دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۲ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 20, 2024
وبینار

حوزه/ شنبه ۱۸ بهمن‌ماه، وبیناری با موضوع «فاطمه زهرا(س) انسان کامل» با حضور شخصیت‌های برجسته ایرانی و خارجی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، شنبه ۱۸ بهمن‌ماه، وبیناری با موضوع «فاطمه زهرا(س) انسان کامل» با حضور شخصیت‌های برجسته ایرانی و خارجی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

در این مراسم اندیشمندانی از چند کشور شامل آیت‌الله العظمی سبحانی از مراجع عظام تقلید، حجت‌الاسلام دشتی استاد حوزه علمیه از کویت، حجت‌الاسلام حاج علی اکبری امام جمعه تهران، حجت‌الاسلام مکی رئیس مرکز اسلامی فرانسه، دکتر یاسین پلیسه استاد دانشگاه و اقتصاددان از فرانسه، دکتر انسیه خزعلی رئیس سابق دانشگاه الزهراء، دکتر آمنه آنلوز از آمریکا، خانم ایزابل پریل نائب رییس سابق مجلس اسلامی بلژیک و منیره الموسوی از کویت، پیرامون «فاطمه(س) و شخصیت زن»، «جایگاه انسانی زن»، «زن و مرد، مساوات یا عدالت»، «حجاب و آزادی» و «نقش زن در خانواده و جامعه» سخنرانی خواهند کرد.
قابل ذکر است که این وبینار به صورت زنده در ساعت ۱۹، از صفحه رسمی مرکز اسلامی پاریس در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس Instagram.com/CIFRANCE و یوتیوب به آدرس YouTube.com/CIFRANCE پخش خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha