یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 25, 2021
دیدار معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

حوزه/ معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه به مناسبت سومین سالگرد شهادت شهدای گلستان هفتم تهران در منزل شهید محمد حسین حدادیان با خانواده این شهید عزیز دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، حجت الاسلام والمسلمین حسین ملانوری، معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه، به مناسبت سومین سالگرد شهادت شهدای گلستان هفتم تهران در منزل شهید محمد حسین حدادیان با خانواده این شهید عزیز دیدار کرد.

در این دیدار که با حضور چند تن از اساتید حوزه های علمیه انجام شد، معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه به جایگاه رفیع شهید محمد حسین حدادیان پرداخت و گفت: این شهید بزرگوار مدافع مرزهای عقیده و مدافع حریم اهل بیت علیهم السلام بود. او هم در دفاع از حرم از مرزهای جغرافیایی اهل بیت علیهم السلام محافظت کرد و هم در مقابل منحرفان از عقیده صحیح دینی مجاهدت نمود و به حقیقت، پاسدار حریم اهل بیت علیهم السلام بود.

معاون تبلیغ حوزه‌های علمیه با خانواده شهید حدادیان دیدار کرد + عکس

وی خاطر نشان کرد: شهدای حادثه خیابان پاسداران توطئه بزرگی را خنثی کردند. آنان این پیام را به گوش همه جهانیان رساندند که وابستگان استکبار هر چند در لباس طریقت و حقیقت ظهور کنند، از حقیقت بهره ای نبرده اند، بلکه بخاطر سرسپردگی به دامان دشمنان خدا، آبروی خود را بر باد داده اند.

وی افزود: ما در مقابل شهدای والا مقام و خانواده آنان تعظیم می کنیم و این کار را یک توفیق بزرگ می دانیم.

حجت الاسلام و المسلمین ملانوری ابراز داشت: دشمنان دین و انقلاب همواره تلاش کرده اند از طریق ترور و ایجاد آشوب مردم را از مسیر حمایت از انقلاب اسلامی منصرف کنند، اما خون شهیدان ما همواره موجب بیداری ملت و تقویت روحیه جهاد و مقاومت آنان شده است.

معاون تبلیغ حوزه‌های علمیه با خانواده شهید حدادیان دیدار کرد + عکس

حجت الاسلام و المسلمین ملانوری با بیان جایگاه خانواده شهدا در مسیر حفظ ارزشهای اسلامی افزود: خانواده شهدا با تربیت فرزندان صالح و انسانهای مجاهد به اسلام عزیز و میهن اسلامی خدمت کردند و در پیشگاه خداوند متعال ماجورند. آنان همچنین با انتقال نظر و عقیده شهیدان به جامعه و توضیح و تبیین اندیشه اسلامی نقش بزرگی در حفظ و گسترش ارزشهای اسلامی دارند و از بهترین مبلغان دین محسوب می شوند.

وی با اشاره به فتنه های دشمن عنوان کرد: در فتنه های سال ۷۸، سال ۸۸، سال ۹۶ و سال ۹۸ دشمن تلاش کرد تا اصل نظام و انقلاب را از بین ببرد اما موفق نشد و با هدایت و راهبری مقام معظم رهبری مد ظله العالی و هوشیاری مردم فتنه های آنان خنثی شد.

معاون تبلیغ حوزه‌های علمیه با خانواده شهید حدادیان دیدار کرد + عکس

حجت الاسلام والمسلمین ملانوری با اشاره به امنیت موجود در کشور بیان کرد: آرامش و امنیت ما مرهون تدابیر حکیمانه امامین انقلاب و ثمره خون شهدای عزیز است. شهیدان والامقام، دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود را که جانشان بود، در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه گفت: داشتن روحیه ایستادگی، مقاومت و جهاد که پیام خون شهدای ماست، آینده کشورمان را تضمین می کند و دشمنان انقلاب و مردم ما تلاش می کنند با ایجاد شبهه به شکل های مختلف این روحیه را در جامعه ما تضعیف کنند.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم مسئولیت خود را در برابر شهدا انجام دهیم و شرمنده خانواده این عزیزان نباشیم.

معاون تبلیغ حوزه‌های علمیه با خانواده شهید حدادیان دیدار کرد + عکس

در این دیدار پیام حضرت آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه، که به مناسبت سومین سالگرد شهید عزیز محمد حسین حدادیان صادر شده است، توسط معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه به خانواده شهید حدادیان تقدیم شد. همچنین از طرف مدیر حوزه های علمیه از خانواده محترم شهید تقدیر به عمل آمد.

معاون تبلیغ حوزه‌های علمیه با خانواده شهید حدادیان دیدار کرد + عکس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8