سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 11, 2021
امام جمعه تبریز

حوزه / نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه به خلاقیت و نوآوری در تولیدات ملی تاکید کرد و گفت: روز ملی فناوری هسته‌ای، روزی است که تحقق شعار «ما می توانیم» عملی شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز، حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم، ظهر امروز در برنامه پیام جمعه، گفت: همانطور که کعبه به نام خداست (بیت الله) و سرزمین مکه، سرزمین ضیافت است، رمضان هم ماه خداست و این زمان هم، زمان ضیافة الله خواهد بود.

وی ادامه داد: انسان فقط با خدا آرام می‌گیرد، بدون ارتباط و یاد خدا، بشر نه تنها همیشه احساس کمبود و نقص دارد بلکه اساساً بهره‌ای از انسانیت ندارد و گرفتار خودفراموشی است.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی ادامه داد: بعد از قطع ارتباط آمریکا با ایران، امام خمینی (ره) فرمودند با این کار ملت روی پای خود خواهد ایستاد.

امام جمعه تبریز ادامه داد: روز ملی فناوری هسته‌ای، روزی است که تحقق شعار «ما می توانیم» عملی شد.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم افزود: راز جذابیت قلم شهید آوینی و درخشش نام آن شهید در منظومه هنر انقلاب است؛ شهید صیاد شیرازی می‌گفت من باید خودم با حضور در میدان به یقین برسم بعد نیروهایم را بفرستم. اگر پشت بی‌سیم می گویم این کار را باید بکنند، باید بدانم شدنی هست یا نه.

وی گفت: باور به ضرورت و اهمیت تولید ملی، بهره‌مندی از روحیه نوآوری و خلاقیت، توجه به چارچوب‌های ارزشی جامعه، اعتقاد جدی به تولید با کیفیت، باور به نظارت درون صنفی، شناسایی و تبلیغ مزیت‌های نسبی فرهنگی، توجه و احترام و تکریم نگاه و ذایقه جامعه، ترویج فرهنگ مسئولیت‌پذیری، پاسخگویی، ضمانت‌دهی، عذرخواهی و تکریم مشتری و نظم و انضباط در عمل محور اول پیش‌نیازهای مرتبط با تولیدکنندگان است.

امان جمعه تبریز ادامه داد: مخالفت عبدالله پادشاه اردن با معامله قرن به خاطر دفاع از آرمان فلسطین نیست، بلکه پادشاه اردن نگران است، موقعیت اَمان در مناقشه فلسطین تضعیف شود.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم افزود: تنبیه ملک عبدالله دوم که سال‌ها خوش خدمتی برای آمریکا و اسرائیل را در کارنامه خود دارد با اقدامات کودتایی اخیر در اردن آئینه عبرت برای همه غرب باوران و غرب پرستان باشد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8