دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 10, 2021
مدارس هدی

حوزه/ پیش ثبت نام در دبیرستان علوم و معارف اسلامی، پیش دبستان، دبستان‌ها و دبیرستان‌های هدی به صورت اینترنتی آغاز شد.

به گزارش  خبرگزاری حوزه، علیرضا کبیری، مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی با اشاره به آغاز پیش ثبت نام مجتمع آموزشی تربیتی هدی در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، عنوان کرد: فرایند پیش ثبت نام در دبیرستان علوم و معارف اسلامی، پیش دبستان، دبستان‌ها و دبیرستان‌های هدی از ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ آغاز شده است.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی دخترانه هدی افزود: مهلت پیش ثبت نام دوره‌های پیش دبستان، دبستان‌ها و دبیرستان‌های دوره اول و دوم تا زمان تکمیل ظرفیت و برای دبیرستان دولتی علوم و معارف اسلامی تا ۲۰ خرداد است.

وی با اشاره به پیش ثبت نام دبیرستان دولتی علوم و معارف اسلامی، گفت: دانش آموزان دختر متولدین نیمه دوم ۱۳۸۴ و نیمه اول ۱۳۸۵ می‌توانند در این دبیرستان ثبت نام کنند.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی دخترانه هدی اضافه کرد: منابع آزمون ورودی شامل عربی، دینی، ریاضی، زبان انگلیسی، فارسی (دروس پایه نهم دبیرستان) است که این آزمون در صورت کسب مجوز از سوی ستاد کرونا به صورت حضوری در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

کبیری تصریح کرد: پیش‌ثبت‌نام مدارس هدی به صورت الکترونیک و از طریق نشانی http://www.hodaschools.ir و ورود به سامانه پیش‌ثبت‌نام انجام می‌شود.

وی در پایان عنوان کرد: این مجتمع با بیش از ۳ هزار دانش‌آموز، قرآن‌آموز و زبان‌آموز در قم و شهرستان‌های کرمان، بوانات، کهنوج و رفسنجان و اقلید با مدیریت مستقل و حضور کارشناسان قرآنی، آموزشی، پرورشی، فناوری، مالی و نزدیک به ۴۰۰ نفر از کارکنان همکار در تدریس و امور اجرایی آموزشگاه‌ها فعالیت می‌کند.

۳۱۳/۶۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8