دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 10, 2021
نماینده ولی فقیه در استان سمنان

حوزه/ نماینده ولی فقیه در سمنان تصریح کرد: همه باید تابع دستورات ستاد ملی کرونا باشیم و از ستاد کرونای استان درخواست می کنم تا محدودیت ها برای حضور مردم در مساجد را به حداقل کاهش دهد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از سمنان، آیت الله سید محمد شاهچراغی، نماینده ولی فقیه در استان سمنان در جلسه قرارگاه پیامبر اکرم (ص) مساجد استان، گفت: ماه رمضان سفره ویژه خداوند برای مومنان است و باید از این ماه به نحو احسن برای خودسازی و دوری از گناهان به نحو احسن استفاده شود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان افزود: از ظرفیت مساجد استان برای حل مشکلات مردم به خوبی استفاده شود و همه در تقویت قرارگاه پیامبر اکرم (ص) همکاری داشته باشند.

وی ادامه داد: دوام و بقای انقلاب در گرو تقویت مساجد است و باید سعی شود این قرارگاه ها تقویت شود تا انقلاب اسلامی بقا و دوام یابد.

آیت الله شاهچراغی تصریح کرد: همه باید تابع دستورات ستاد ملی کرونا باشیم و از ستاد کرونای استان درخواست می کنم تا محدودیت ها برای حضور مردم در مساجد را به حداقل کاهش دهد.

سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان نیز در این جلسه گفت: در سال ۹۹ در رزمایش مواسات حدود ۲۹۰ میلیارد تومان خدمات از مردم و خیرین  و دستگاه های اجرایی جمع آوری شد و در بین نیازمندان توزیع گردید.

وی افزود: ۵۳۰ سری جهیزیه و ذبح ۴ هزار دام سبک و سنگین و توزیع ۲۶۰ هزار بسته معیشتی از جمله مواردی بوده که در رزمایش مواسات سال ۹۹ انجام شد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان ادامه داد: طرح شهید سلیمانی کمک بسیار زیادی به کاهش چشمگیر بستری های بیماران کرونایی و فوتی ناشی از بیماران کرونایی داشته است.

سردار دامغانی اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان قرارگاه های مساجد در محلات باید در حوزه طرح شهید سلیمانی و رزمایش مواسات و ایجاد معنویت در محلات تلاش ویژه ای داشته باشند.

حجت الاسلام سید محسن حسینی دیباجی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان هم در این جلسه گفت: امروز ایران به قدرتی در حوزه امنیتی دست پیدا کرده که دشمنان از ما می ترسند و این اقتدار نتیجه پیروی از سخنان رهبری است.

وی افزود: در انتخابات پیش روی به خوبی برای مردم روشنگری انجام شود تا بتوانیم کسی را انتخاب کنیم که سرباز ولایت فقیه باشد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8